2726
عنوان

لطفااا نطربدین

105 بازدید | 13 پست

سلام فردا قراره بعدیکسال باعشقم همو ببینیم بهم گفت برات هدیه خریدم 🤕من تولدشم چیزی نخریدم چیزی براش بگیرم یانه ؟؟

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه دیگه وقتی گفته برات هدیه خریدم خیلی ضایست تو هم متقابل کادو ببری

بذار یه مدت بعدش

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

ار۶ ی پیرهن

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

یه هدیه براش ببری بهتره حتما.

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

نه ، اونوقت همیشه انتظار هدیه خواهد داشت ، مرد برای زن‌میخره دیگه ، حالا بعدا که رابطه جدی تر شد و ... وقت زیاده برای کادو گرفتن ، ولی اولین دیدار بنظرم جالب نیست تو چیزی بگیری

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
چون گفته هدیه خریدم بهتره شما به جای هدیه براشون گل بخیرید

اخه زشت نیست دخترگل بگیره براپسر

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
نه ، اونوقت همیشه انتظار هدیه خواهد داشت ، مرد برای زن‌میخره دیگه ، حالا بعدا که رابطه جدی تر شد و . ...

منم میگم میگه سبکه هدیه خریده وظیفه مرده اصولا

اخه زشت نیست دخترگل بگیره براپسر

اولا که زشت نیست ...همسر منم بعد ماهها اومد دیدنم من براش گل گرفتم به قدری خوشحال شد که همیشه یاد میکنه ولی اگر دوست نداری گل بدی بهتره چیزی نخری وگرنه با خودش میگه چون من گفتم هدیه خریدم اینم خریده....بهتره اول هدیه شو بگیرید و سری بعد تو یه مناسبت دیگه براش جبران کنید

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
اولا که زشت نیست ...همسر منم بعد ماهها اومد دیدنم من براش گل گرفتم به قدری خوشحال شد که همیشه یاد می ...

خجالت میکشم گل بدم 

ممنون ازراهنماییت عزیزدلمم😍🙊💓

نوبت بعدمنم براش جبران میکنم ❤