2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولین بار قبول شدم 

ولی سال 96 فقط یکبار خارج از کلاس رفتم آموزش رانندگی که ساعتی سی یا چهل تومن بود. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2731

وای من سال۹۴گرفتم،اون زمان۱۰تومن بود

لطفادرخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ...👎                       ❤ازیه جایی به بعدقفلی میزنی به ازیه جایی به قبل❤                         ❤مواظبش باش خدا❤                                               #عشقِ دلی❤
من اولین بار قبول شدم  ولی سال 96 فقط یکبار خارج از کلاس رفتم آموزش رانندگی که ساعتی سی یا ...

چه خوب افرین.چطوری بود ازمونش.افسر سوال های ایین نامه‌هم میپرسید؟

2738
چه خوب افرین.چطوری بود ازمونش.افسر سوال های ایین نامه‌هم میپرسید؟

نه ایین نامه رو که نپرسید. 

بهمون گفت اگه ببینم بتونین توی شهر راحت رانندگی کنین قبول می کنم. 

از من دور زدن و پارک دوبل خواست. خداروشکر دوتاشم خوب انجام دادم. 

چهار نفر که بودیم. دو نفر قبول شدیم دوتای دیگه هم رد شدن. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹