2733
2734

بشین رو به روش جواب سوالارو پیدا کن بهش بگو یا بنویس روی برگه نشونش بده😶

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متاسفانه هیچ راهی نیست 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
2728

نه اصلاااا  نمیشه  تقلب کرد

امروز بدبختم  کرد تورو خدا کمکش کن  بخونه وگرنه   مثل من   بعدش میشنه گریه میکنه  از  صبح تا الان گریه میکنم 

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2738

دوتا گوشی بردار با یکی زنگ بزنه به معلمش صدای معلمش بزاره رو بلندگو بعد با یه گوشی هم به شما زنگ بزنه هنزفری رو بزنه تو گوشی که داره با شما حرف میزنه اینجوری شما صدای معلمش میشنوی پسرتون صدای شما رو میشنوه ولی معلم صدای شما رو نمیشنوه بعد شما دور شید که صداتون نره فقط از هنزفری بره صدا 

بعد بهش برسونید

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
نه اصلاااا  نمیشه  تقلب کرد امروز بدبختم  کرد تورو خدا کمکش کن  بخونه وگرنه &nb ...

به خدا تمام سال خودم کمکش کردم فک کن من درس میخوندم یاد نمیگرفت

خیلی خستم
چرا میشه من خودم چند بار همینجوری کردم

نمیشه یا سوالو گم میکنی  یا میفهمه

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

دوتا روش فوق سری میگم

با لپتاب یا کامپیوتر (شاید) این ویدیوکال رو میگیره و روی صفحه مانیتور برگه های تقلب رو میزنه که وقتی به برگه ها نگاه میکنه معلم فکر میکنه به اون خیره شده

راه دوم هم شما توی گوش فرزند گرامی هندزفری میکنی و معلم به هوای اینکه این هندزفری به صدای اون وصله چیزی نمیگه درحالیکه به گوشی وصله که یه نفری پشت خطه و کتاب جلوش بازه و به راحتی جوابارو میگه

والسلام:)

از کتاب  یا جزوه عکس واضح بگیر بعدش وقتی تصوری زنگ زد صفحه گوشیو دوقسمتی کن از رو اون بخون معلم ...

خو برای این بستگی داره چه درسی باشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
تصویریه گلم

منظورت چیه 

خب دیگه با معلمش تصویری حرف میزنه با تو مکالمه ساده 

2706