2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحمل 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

واقعا سخته منم مدتها درد داشتمو داغون بودم تعجب میکنم خیلیا خیلی زود سرپا شدن من خیلی بد زخمم.زخمام دیر ترمیم میشه فکر کنم بدن با بدن فرق داشته باشه 

انشااله شماهم بزودی بهتر بشید.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

والا منم سزارین کردم اما رو توالت فرنگی نشستم همش تا دماه بعد موقع ک داری دستشویی میکنی یا صبرمیزنی یاسرفه میکنی زیرشکمتو نگ دار . ومن تو ۷روز رفتم بخیمو کشیدم وای بعد از دوماه یا سع ماه بعضی درداش همیشگین مثل سوزش سره زیرشکم ک بخیه داخلی خوردی دوروبربخیت اب سرد نزن ی موقع چون دردش بدترمیشه ورزش نکن تا سه ماه بعدشم اروم راه برو اروم پاشو شکمتو حتماببند ک عقب بره بعدازی ماه من ک از بیمارستان اومدم درجامحکم بستم بعد کلا ی سریع درداشمیمونه حتی موقعی ک چیزی میخای بلند کنی کلا بخیه داخلی طول میکشه ک قشنگ خوب شه تاچهارسال بازم عمری درده 

2738