2733
2734

بله دوتا از آشناهای ما اشتباه گفتن بهشون تو آنومالی دقیق میگن

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

دختررو بیشتر اشتباه میگن برا خرید سیسمونی بزا هفته ۱۸ برو ک اونموقع ۱۰۰درصد میگه..انشالله همونی ک دلت میخواد باشه و سالم و سلامت بیاد بغلت 

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله دوتا از آشناهای ما اشتباه گفتن بهشون تو آنومالی دقیق میگن

چون. جای معتبری. بود شک کردم اصلا چرا وقتی مطمئن نیستن میگن خب بگه نمیفهمم الان حالا تا هفته ۱۸ ما بلاتکلیفیم

چون. جای معتبری. بود شک کردم اصلا چرا وقتی مطمئن نیستن میگن خب بگه نمیفهمم الان حالا تا هفته ۱۸ ما ب ...

عزیزم من انومالی هم رفتم باز قطعی نگفت فسقلی پاش بسته بود الان ۲۲هفته هستم هنوز قطعی نمیدونم نی نی چیه  

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
به من درصدی نگفتن گفت احتمالا دختره خودمم حس میکنم دختره علایمام و شکمم شبیه دختره 

من علائمم پسره کلانم پسریم خودم اسمم بیشتر پسر. انتخاب کردم نمیدونم بچم چیه دقیقا حالا

2738
چون. جای معتبری. بود شک کردم اصلا چرا وقتی مطمئن نیستن میگن خب بگه نمیفهمم الان حالا تا هفته ۱۸ ما ب ...

نه بیشتر وقتا درسته برا منم گف احتنالا پسر و پسرم شد 

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
من علائمم پسره کلانم پسریم خودم اسمم بیشتر پسر. انتخاب کردم نمیدونم بچم چیه دقیقا حالا

عه شکمت اگه پابین باشه پسره بالا باشه دختر

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

بله اشتباه توی ان تی خیلی رایجه...میگن چند درصد ممکنه فلان جنسیت باشه که ما دیوانشون نکنیم که بهش میخوره چی باشه و اینا🤭 بعضیام اولین بار تو ان تی میگن بعد اگه تو انومالیم درست دربیاد قبلیه یه حالتی که دیدین درست گفتم میگیرن به خودشون و مسگن همونطور که گفتم....پسره یا دختره مثلا😁

2706