2733
2734
ب نظرم یه دیوار اینجا بکشید و دره همومو اینوری کنید هم مشکل همسرتون حل میشه و هم خوبه که دره ورودی ب ...

ممنون فکر خوبیه

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
ببین نکته زیاد داره اگه بخوای اصلاح کنی. یعنی باید بگم اینو یا مهندس معمار طراحی نکرده یا خیلی خیلی ...

میشه کمکم کنی چن تا از نکاتش رو بگی

خواهشا🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم یه دیوار اینجا بکشید و دره همومو اینوری کنید هم مشکل همسرتون حل میشه و هم خوبه که دره ورودی ب ...

اگه اونطوری دیوار بکشن پیش ورودی جالبی تعریف نمیشه واسه خونه

از در میای تو با یه دیوار برخورد کنی میخوره تو ذوق ادم

بجاش میتونن کارای دیگه ای انجام بدن ولی کلا نقشه فعلی میخوره بهم  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
اگه نقشه رو دوست دارید که هیچ  اگه نه من چندتا نکته رو بگم اگه دوست داشتین اجرا کنید  او ...

اشپزخونه داره از شمالی نور می گیره و پذیرایی از جنوبی

اگه جاش رو با خواب عوض کنم کل پذیراییم فقط از جنوب نورگیره

اگه اونطوری دیوار بکشن پیش ورودی جالبی تعریف نمیشه واسه خونه از در میای تو با یه دیوار برخورد کنی م ...

میشه کمک کنی و نظرت رو بگی

نمیدونم چرا حس کردم خیلی خونه قشنگی میشه 🥺 مبارکتون باشه عزیزم ایشالله با دلی شاد توش زندگی کنید❤️

فدای قلب مهربون و پر انرژیت🥰

الان تقریبا تو یه قسمتن بجز اون خواب بالا به نظرت اونو تغیر بدم آشپزخونه رو ببرم اونجا؟

ب نطرم اینم خوبه اما تراس اشپزخونت حذف میشه

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2738
میشه کمک کنی و نظرت رو بگی

بخوام بگم کلا جای همه چیت عوض میشه  

دیگه اینطوری طراحی کرده مبارک تون باشه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
با چه برنامه ای ساختید

کار اتوکده

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
بخوام بگم کلا جای همه چیت عوض میشه     دیگه اینطوری طراحی کرده مبارک تون باشه

باشه عزیزم

حداقل دو تا مهمش رو بگو

خواهش🙏🙏

2706