2726

دوستان تروخدا برام دعا کنین..من به دعای دیگران در حق یکی دیگه اعتقاد دارم...قطعا دعای خیر شما براورده میشه...تروخدا با نفسای مهربونتون از خدا بخاین مشکلمو حل کنه..توی یک وضعیت خیلی بدی گیر کردم..تروقران دعام کنین حاجتمو خدا بده

چشم🌷

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

انشالله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه........................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم صلوات میفرستم خدا مشکلتو حل کنه

فدای همتون بشم ...بخدا چتد روزه عین جنازه افتادم گوشه خونه هرچی خدارو صدا میزنم نمیشه...من دل خوشم الان به دعای شما عزیزان در حقم..

سلام وقتتون بخیر 

دیگه اکسپت نکردین تو این تاپیکتون کامنت میذارم

منم تو ختم زیارت عاشورای تاپیک نیلی جان هستم 

عزیزم به نیت حاجت روایی شما مهربانو جان زیارت عاشورا رو خوندم و لعن و سلام رو هرکدومو ۱۰۰بار گفتم 🤲 و سه تا صلوات فرستادم و ۱۴تا امن یجیب خوندم و باسه تا صلوات راهی درگاه حق کردم الهی که مورد قبول خدا و امام حسین واقع بشه و شما به حاجت دلتون برسین ❤ ان شاءالله که خیلی زود به حاجت دلتون برسین آمین❤ خواهش میکنم منم دعا کنین به حاجت دلم برسم♥️🤲🙏

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، 82عبارت «کن فیکون» به معنای «باش، پس می شود»خداوند هرگاه اراده بودن چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است.
فدات بشم مهربون....انشالا که حاجتتو به زودی بگیری

ان شاءالله♥️🙏

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، 82عبارت «کن فیکون» به معنای «باش، پس می شود»خداوند هرگاه اراده بودن چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است.