2737
2739

سلام من امسال لیسانس برق رو تموم میکنم

واقعا موندم که ارشد رو شرکت کنم یا بشینم ی سال برای تجربی بخونم 

با این همه شرکت کننده امید قبولی هست؟

البته رشته خودم هرچقدر هم ادامه بدم آینده ای نداره

برای دوباره کنکور دادن هم سنم بالاست فک میکنم ب فرض قبول بشم هم تا تموم کنم و اینا سی رو رد میکنم

پرستاری هم استخدامش اصلا راحت نیست 

اگه علاقه داری تو رشته خودت بمون،یا یه کار متفرقه رو شروع کن اگه میتونی حالا هرچی 

حالا اگه واقعاا پرستاری رو از ته دل دوست داری بیا کنکور بده و قبولیش واسه تو که ریاضی فیزیکت قویه سخت نیست 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ممنون گلم❤

سلام عزیزم خوبی

یه سوال تونسنی باسایت اراد داک کارکنی چطوربود؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
سلام عزیزم خوبی یه سوال تونسنی باسایت اراد داک کارکنی چطوربود؟

سلام ممنون 

بله کار کردم ی صد هم برداشت کردم 

الآنم فکر کنم ۶۴ تو حسابم هست بعدا دیگه درگیر کار و درس شدم نتونستم برم

سلام ممنون  بله کار کردم ی صد هم برداشت کردم  الآنم فکر کنم ۶۴ تو حسابم هست بعدا دیگه در ...

مرسی جواب دادی عزیزم

کارشون سخته؟،

من کنکوردارم میخوام درکنارشم کارکنم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
میشه بدونم رشتتون و هدفتون چیه؟

خودم دانشگاه ژنتیک خوندم روزانه خوندم ولی بازارکارنداره رشتم

رشته تجربی شرکت کردم ۲۳سالمه 

پزشکی ودندون دوست دارم اگه بتونم انشالله

2706