2733
2734
عنوان

بگین ازدست شوهرم چیکارکنم

588 بازدید | 31 پست

بچها من شوهرم رانندست ..قبلا که همش سرکار بود ..الانم حدود ۱۵ ..۲۰ روزه واسه بار میره یه شهردیگه ..که مثلا ۲ .۳ روز یه بار میاد الان از پریشب اومده ..چون با برادراش  تو یه کارخانه شریکن دیروزو که کلا اونجا بود ..بعد عصر اومد گفتم بیا بریم واسع دخترم میخوام تولد بگیرم از آتلیه وسایل ببینیم چجوریه..چندروزه عکسو میدن واین چیزا. اول گفت نمی‌برم..بعد من اصرار کردم گفت دهنتو باز کن چشاتو ببند هرچی ریختم تو دهنت اگه دهنتو باز نگه داری میبرمت .منم دهنمو باز نگه داشتم قطره شستشو چشم که زمین بود برداشت ریخت تو دهنم ..بعدشم گفت امروز نمی‌برم یه روز دیگه ..منم هیچی نگفتم .حالا امروز صبحم باز رفته کارخونه .عصرهم قراره بره دوباره بار ببره ..که چندروز دیگه میاد بهشم یه چیزی بگم دعوا میکنه که خیلی بهم گیر میدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نمیتونم تنها برم دوره

خب اسنپ بگیر

اگه بچه طلاقید خوشحال باشید شماوضعیتتون بهتر از کساییه كه مادر پدرشون باید طلاق میگرفتن و نگرفتن️‏ تو بیمارستان به چرت بودن دنیا پی میبری یه نفرو میارن ده بار خودکشی کرده یه قدم اونورتر یه نفر واسه ده روز بیشتر زنده موندن داره میجنگه. کاظم بهمنی یه بیت شعر داره که معشوقش رو به روح خودش تشبیه می کنه، و می خواد بهش بگه نرو.میگه: "روح برخواسته از من ته این کوچه بایست، بیش از این دور شوی از بدنم می میروم." مرگ به مردن نیست، آدم‌ها وقتی می‌میرن که دلیلی برای زنده موندن نداشته باشن. تو صبور نیستی، مجبوری. ‏من از دو تا چیز متنفرم واقعاً. اعتماد به نفس نداشتن آدمای لایق، باهوش و فهمیده. و از اون طرف اعتماد به نفس نفرت‌انگیز احمق‌ها و متوهم‌ها. امیدوارم هرکی چوب سادگیشو خورده یه روزی ام نون دلشو بخوره آدم همیشه به یکی احتیاج داره تا باهاش در مورد همه چیز همونجوری حرف بزنه که با خودش حرف میزنه. بعدها برای هیچکدوم از بهانه های امروز، به خودت حق نمیدی. به تاپیک آرزوهام سر بزنید میتونید آرزوهاتون رو بگید دقیقا یک سال بعدش پیاپتون رو ریپلای میکنم بگید به آرزوهاتون رسیدید یا نه
2706