2733
2739
عنوان

مردان ستمدیده

247 بازدید | 14 پست

خانما کدومتون نی نی سایت ازشوهرش وخانوادش بدحرف زده اونم دیده رفته اینستا پیج مردان ستمدیده ابرونی نی سایتم برده🥴خانمش 23 سالشه خودش 35 نشون ب این نشون ک دیروزم خونه نیومده اعصابش خرده میترسه بیادبزنه دهنش ب جداییم فکرمیکنه بیجنبه

انرژی مثبتشونم💕

یا خدا 😰

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عجب بی جنبه ای 😒

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738
بایا اینا رو واسه جذب فالوور میذارن چرا باور میکنید چقدر ساده اید

اخه خودآدمینم نمیدونست نی نی سایت کجاس میگف برام بگین نی نی سایت چیه، خانمای همیشه درصحنه نی نی سایت توضیح دادن براش ک یه سایت درپیتیه 🚶‍♀️🚶‍♀️

انرژی مثبتشونم💕
2706