1874
2079
عنوان

عکس جهیزیم

2839 بازدید | 143 پست

میذارم و زود پاک میکنم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تگ کردن نی نی یار تو تاپیک چیزی مثل این میمونه که تو مدرسه به ناظم شکایت بقیه رو میکردیم  😂😂😂

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭جاری عزیزم ازت متنفرررررررم😎😎ایی تووووووف💦💦حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

@بانوی_نینیسایت    بیا اینجا عزیزم

من یه دختر رویایی ام ❣ هر روز با آهنگای مورد علاقه ام میخندم و میرقصم ❣ گاهی یه غذای کاملا ناشناخته درست میکنم که همه عاشق مزه اش میشن ❣ کلی کتاب مختلف خوندم و وقتم رو به جای تلف کردن با پسرای علاف خیابونی به رشد خودم اختصاص دادم ❣ عاشق اینم که گاهی که دارم رو بوم نقاشی میکشم اصلا متوجه گذر زمان نمیشم و فقط لذت میبرم ❣ با این حال گاهی هم آروم تو تنهاییم گریه میکنم و بالشمو بغل میگیرم ❣ حتی گاهی با حضار خیالی ذهنم کلی صحبت و درد و دل میکنم تا خالی بشم ❣ تازه یاد گرفتم زندگی من به خودم مربوطه و نباید طبق معیار ها و صحبت های بیجای مردم زندگی کنم میخوام برای خود خود خودم باشم .....!!!!💜

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
2032
@بانوی_نینیسایت    بیا اینجا عزیزم

عشقم اومدم😘😘

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭جاری عزیزم ازت متنفرررررررم😎😎ایی تووووووف💦💦حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
2051

@kiyannaa    

@اردشیردرازدستم    

1718