2058
2075

اینا خونوادگی😒😶😛😐

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭جاری عزیزم ازت متنفرررررررم😎😎ایی تووووووف💦💦حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

🤦‍♀️🙄🤭😊

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2077

من با لپ تاپم نمیتونم ایموجی بذارم ولی ایموجیه من گنده گوز تر از این حرفامه

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

🧕😃😔🥺❤🙈😅🤭😂

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉
2032

وای لعنتی هم عاشق اینم هم ماااامااااا  

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
وای لعنتی هم عاشق اینم هم ماااامااااا    

اره کاراش بامزس این

میرقصانم‍ زندگی را به سازم‍❨:              حرفی داری با منطق بزن،انتقاد داری باادب بگو ولی بدون وقتی فحش میدی نه نظرت نه منطقت هیشکدوم‍ دیده نمیشه تنها چیزی که واضح دیده میشه اینه که قابل دوستی و لایق احترام‍ نیستی       دلم‍ میخاد به همه‌ عقایداحترام‍ بگذارم‍ ولی احترام‍ به بعضی از اونا توهین به شعور خودم‍ محسوب میشه.        باشعور بخاطر شعورش سکوت میکنه بیشعور میگه ببین چجوری دهنشوبستم‍/:      ‍‍کاربرسابق
2064