2737
2734
عنوان

یه سوال داشتم فقط نخورین منو

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 92 پست
مرسی😁😁یعنی کسی که ارایش میکنه شیک پیک میکنه میگن چیتان پیتان شیتان پیتان سانتال مانتال اینا😂

امضاتم خیلی باحاله ...

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه نمدوستم اندازه بزنم حالا کلاه سرم نرفته باشه😂😂😂😂

اره ببین بهت ننداخته باشن😂بدبخت این مردا حالا کافیه یکی بگه شوهرم میگه سایز سینت کمه‌شوهره رو میدرن از هم

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
2728
فدات شم جیگر😙😁منم برا امضات صلوات فرستادم

قربونت ...اگه دوست داشتی دوست بشیم ....چیتان پیتان حالا تا شب هی تکرار میکنم😂😂😂

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
قربونت ...اگه دوست داشتی دوست بشیم ....چیتان پیتان حالا تا شب هی تکرار میکنم😂😂😂

درخواست دادم😂

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 
2738
من ی فوبیایی دارم .اینکه شوهر کنم بعد ازدواج بفهمم آلتش مشکل داره یا اصلا نعوظ نداره یا کوچیکه.واااا ...

وای منم داشتم

خداروشکر ترس بی مورد بود😁

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
من قبل عقد یا ازدواج چطور بفهمم؟🙁😑

بهش بگو بهت اعتماد میکنم خودت بگو چند سانته؟؟؟

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706