2703
2553
عنوان

میخام دلمه برگ مو با

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 52 پست
😐😐😐😐مگه میفروشن😨😨

آره عزیزم تازه کیلویی ۳۰هزار

شما کجایی ؟!

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
ی بار بخوری 30 سال جوون میشی😂

منم عاشقشم .پارسال درست کردم گذاشتم فریزر .همین دوماه پیش تموم شد .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂 شهر ما پره درخت انگورع

کدوم شهری؟تاکستان؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2720
اره دیگه .پارسال تا کیلو پنجاه تومنم بود .همه که درخت انگور  ندارن .

درستع همه ندارن ولی خو  میتونن برن از کساییکا ک دارن اجازه بگیرن و جمع کنن

چکاریه بخری

اخه برگ درخت انگوررر؟؟

تعجب کردم خدایی😂😂

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
😂😂😂😂😂 شهر ما پره درخت انگورع

بفرس بیاد

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2714
درستع همه ندارن ولی خو  میتونن برن از کساییکا ک دارن اجازه بگیرن و جمع کنن چکاریه بخری اخه بر ...

هوون دیگه رومون نمیشه .😊

منم چند روز پیش درست کردم برا افطار...جاتون خالی خیلی خوشمزه شده بود

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم چند روز پیش درست کردم برا افطار...جاتون خالی خیلی خوشمزه شده بود

نوش جون

من ترش دوست دارم😋

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
آره عزیزم تازه کیلویی ۳۰هزار شما کجایی ؟!

خواهرم میگفت کیلویی ۷۰

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم عاشقشم .پارسال درست کردم گذاشتم فریزر .همین دوماه پیش تموم شد .

برگش رو یا دلمه رو؟

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2706