2726
عنوان

چرا زد تو ذوقم😐☹😥

481 بازدید | 52 پست

سرکارم بعد واسه یه کاری رفتم بیرون نزدیک بازار یه شلوار راحتی دیدم واسه همسرم گرفتم (عقدیم)

بعد مامانم زنگ زد احوال پرسی اینا بهش گفتم همینطوری

با لحن معمولی ها دعوا اینا نه گفت مگه خودش نمیتونه واسه خودش بگیره 

گفتم مگه اون میگیره من نمیتونم واسه خودم بگیرم گفت اون وظیفشه گفتم مگه چه اشکال داره

بچه ها واسه عید بهم کادو داد

بعدش به یه مناسبت واسم‌ انگشتر خرید

چند وقت پیش هم به بی‌ بهونه یه دسته گل و خرس گرفت 

من آخرین کادوم روز مرد بود 

ما کادو بی مناسبت بیشتر دوست داریم

و اینکه تو یه زمانی هستیم که همسرم سه ماه حقوق نگرفته ساخت خونه هم داریم

و اینکه نه اینکه بد تیپ باشه اصلا به شدت خوشتیپ ولی دنبال لباس خریدن واسه خودش نیست یعنی از اونایی نیست بگه برم یه ست دیگه بگیرم( بچه ها من‌ راضی ام در کنارش خوشحال و مغرورم به شدت ماشالله خوشتیپ و تمیز و مرتب

فقط این موضوع نمیدونم چطور بهش بگم‌دوست دارم‌مثلا فلان مدل بپوشی یا بیشتر لباس بگیر  نمیخوام غرورش اذیت بشه یا فکر کنه اینطوری دوستش ندارم)

خلاصه منم اینو گرفتم ببینم خوشش میاد یا نه

ساده ست البته خودش ساده پسنده 

نظرتون چیه 

بلاخره نمیشه فقط اون خرج کنه و محبت من‌تماشاچی باشم 

باید نشون بدم به یادشم 

بچه ها یه تیشرت تو خونه ای هم‌بگیرم؟ یا همین‌ کافیه

خودمم حقوق نگرفتم 😅

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب مامانت چ اصلا

هرچی دوس داری بگیر 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

کارت خوب بوده دوست داشتی بگیر تی‌شرت حالا نتونستی واجب نیست 😁

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

کار خوبی کردی

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

منم عااااشق کادو دادن هستم

خیلی کارخوبی کردی

مبارک باشه

عیدفطر واسش تیشرت بخر

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

[QUOTE=189729633]اره بگیر  کار خیلی خوبی کردی 

با ۷۰/۸۰ /۹۰‌‌گیرم میاد 

مامانم رو بگو  اخه مگه از پول شماست اعصابم خورد میشه

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

عههه ماشاله بهتون💙🧿قسمت همه مجردا😍

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
[QUOTE=189729633]اره بگیر  کار خیلی خوبی کردی  با ۷۰/۸۰ /۹۰‌‌گیرم میاد  مامانم رو ب ...

از این به بعد اصلا بهش نگو وقتی هم دید چیزی بهش نگو چون از پول خودت خریدی و زن و شوهر ابن حرفها رو با هم ندارن

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
ب مامانت چ اصلا هرچی دوس داری بگیر 

مامانم اینا رو تفکر خودشون و یا بعضی زوج های جوون اطراف

ولی من‌و نامزدم اینطوری نیستیم 

با این چیزا همدیگرو خوشحال میکنیم 

2706