2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خیرت بده خواهری. دوسه ماه دیگه میشه یه سال که اقدامیم فعلا نمیخوام برم اتفاقا گفتم حداقل یک سال ...

قربونت.

انشاالله بدون نیاز به دکتر رفتن باردار بشی به همین زودی عزیزم

تا یکسال طبیعیه ولی بنظرم اگه جفتتون برین ازمایش بدین بهتره دیگه خیالتون راحته ک مشکلی ندارین و اگه ...

انشالله خیلی زود دامنت سبز بشه عزیزم😍برای تحرک کم اسپرم دارو و درمان وجود داره؟با درمان مشکل حل میشه؟ ببخشید انقدر سوال میپرسم🙈

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2731
نمی‌دونم معمولا تا چیز مشکل‌داری نباشه آزمایش تکمیلی نمی‌نویسن اما dna اسپرم مثلا گرونه

نمیدونم والا 

دیگه دکتر زنانم نوشته بود 

ما تازه ۳ ماه اقدام هستیم 

قربونت. انشاالله بدون نیاز به دکتر رفتن باردار بشی به همین زودی عزیزم

مرسی عزیزم، انشاالله منم زودی بیام تاپیک باردار شدنتو بخونم😍🌹

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

برای شوهر من ۳۰تومن امسال 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
انشالله خیلی زود دامنت سبز بشه عزیزم😍برای تحرک کم اسپرم دارو و درمان وجود داره؟ب ا درمان مشکل حل می ...

مرسی عزیزم😍

فعلا دکتر بهم چیزی نگفته فقط گفت شوهرت باید بره متخصص مردان تا معاینه بشه جوابشو بیاره من ببینم.

خودمم نمیدونم درمانش چیه😁یا اصلا درمانی داره😁

ولی خب تو گوگل سرچ کردم بعضیا با قرص و داروی تقویتی بهتر میشن. 

بعضیا هم باید iui و... انجام بدن

مرسی عزیزم😍 فعلا دکتر بهم چیزی نگفته فقط گفت شوهرت باید بره متخصص مردان تا معاینه بشه جوابشو بیاره ...

آره منم شنیدم کم تحرکی اسپرم با دارو و رژیم خاص درمان میشه. امیدت به خدا باشه منکه هیچوقت ناامید نمیشم مطمئنم خدا برامون بد نمیخواد. ایشالا خیلی زود جفتمون خوشحال میشیم😉🌹

2706