2733
2739
عنوان

راه حل چاقی 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 154 پست
اره همه رو وارد میکردم هر کدومو که شک داشتم و کمتر وارد میکردم اینجوری مصرف کالریم بالاتر میرفت

عزیزم دارم برنامه رو نصب میکنم جایی مشکل داشتم بهت بگم بهم میگی؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
هر روز؟

اره هر روز میخوردم 

دیگه من عجله داشتم چاق شم دو سه روز خوردم دیدم وزنم بالاتر رفته بعد ارادم رفت بالاتر و هعی هر روز بیشتر و بیشتر میخوردم تا اینکه به وزن دلخواهم رسیدم 

اگه هم اشتهات نمیکشه این چالش صدای خوردن غذا عالللیه واسه باز شدن اشتها من همش اونو نگاه میکردم گشنم میشد 

اینو که خوندی یه صلوات واسه حاجت رواییم و سلامتی خوانوادم بفرست لطفا❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دور از شوخی یه برنامه کالری شمار نصب کن کالری مصرفیتو وارد کن من اینجوری چاق شدم تو ۳ ماه ۲۰ کیلو وز ...

ناگفته نماند، منم از دکتر رژیم چاقی گرفتم چندتا مکمل نوشته برام ولی هنو شروع نکردم گفتم بعد رمضان باشه بهتره، این برنامم نصب کردم کرفسو میگی؟ 

هرکی  بدون ما خوشه،  در خوشی اش برکـــت...                        
2738
اره گلم هر جای مشکل داشتی بگو بهت کمک کنم

این کرفس من نصب کردم ولی نمیدونم چجوریه؟ روزانه چقد سیب میخوردی مثلا؟ 

هرکی  بدون ما خوشه،  در خوشی اش برکـــت...                        
ناگفته نماند، منم از دکتر رژیم چاقی گرفتم چندتا مکمل نوشته برام ولی هنو شروع نکردم گفتم بعد رمضان با ...

عزیز متوجه نشدم ولی اره کرفسو نصب کن قد و وزنتو میخواد بهش که گفتی ی میزان کالری میده بهت از اون باید بالاتر بخوری  هر چی که میخوریو وارد کن زیاد استرس و حرص و جوش هم نخور فعالیت هم داشتی وارد کن حتی پیاده روی از کالریت کم میکنه چون فعالیت وزنو پایین میاره و.. اون مکمل هم واسه چاق شدن نیست گلم کلا هیییچ محصولی نیست که چاق کنه همه اشتهاتو باز میکنن که اگه اونم زیادی فکر کنی و هیچی نخوری فایده نداره

اره هر روز میخوردم  دیگه من عجله داشتم چاق شم دو سه روز خوردم دیدم وزنم بالاتر رفته بعد ارادم ...

نه من گشنم میشه...کدوم چالش؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
این کرفس من نصب کردم ولی نمیدونم چجوریه؟ روزانه چقد سیب میخوردی مثلا؟ 

سیب یک یا دو تا قبل خواب 

ی شات میدی لطفا من بفهمم کدوم نسخشو نصب کردی؟

اگرم بلدی که هیچ نمیخواد بدی 

اره گلم هر جای مشکل داشتی بگو بهت کمک کنم

فدات مهربون..یه چیز دیگه میتونم بگم من تیرویید دارم و سیب زمینی برام ضرر داره به درک بگیرم و بخورم؟

2706