2737
2734

؟؟خیلی احساس بی قدرتی میکنم یاحس ضعف میخوام محکم باشم قوی باشم یه بچه ۵ساله دارم میخوام یه نی نی دیگه بیارم میخوام قوی باشم پرقدرت باشم هم روحی هم جسمی نمیخوام ازازارو اذیت اطرافیانم دیگه خسته شم میخوام شکستشون بدم میخوام روم تاثیری نزارن

اسفناج بخور!

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
اسفناج بخور!

مسخره نباش دیگه اهه پستای بانمکتون رو بزارید تو تاپیکای بانمک

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فایل خود هیپنوتیزم اعتماد به نفس استاد مرتضی الهی را دانلود کنید ،تلقین های موجود در این فایل صوتی باعث به وجود اومدن احساس اعتماد به نفس میشه ولی باید یک ماه هر روز گوش کنید

کاربر آقا هستم
2731

شما همینکه به خودت تلقین کنی قوی هستی و حرف بقیه ازارت نمیده یه قدم مثبته

جلوی ایینه با خودت تمرین کن بگو من قوی هستم

من یک مادر قوی هستم

حرف بقیه برام پشیزی ارزش نداره

شاید اولاش برات مسخره بنظر برسه ولی تو دراز مدت اثر گزاره

با ورزش کردن و کتاب خوندن هم روحیه خودتو قوی کن

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2738
مسخره نباش دیگه اهه پستای بانمکتون رو بزارید تو تاپیکای بانمک

رو ادبتون یکم کار کنید و به خودتون اجازه وقیح بودن ندید

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
رو ادبتون یکم کار کنید و به خودتون اجازه وقیح بودن ندید

دیدی که چقد بهت برخورد حالا ببین یکی که کمک خواسته و تو با تمسخر جوابشو میدی چقد بهش برمیخوره خانم باادب متشخص

استارتر اصلا نگفت قدرت دربرابر چی!روزی صدنفر این موضوعو تاپیک میزنن و هرکدومو از دستم بربیاد راهنمای ...

اره واقعا از همون پست اول و تمسخر امیزت باید میفهمیدم شعورشو نداری و ریپ نمیکردم استارتر هم تو متنش گفته چرا میخاد قوی بشه

اره واقعا از همون پست اول و تمسخر امیزت باید میفهمیدم شعورشو نداری و ریپ نمیکردم استارتر هم تو متنش ...

دلم برات میسوزه واقعا

اگرازجایی پری و بی حوصله ای نیا تو سایت که به کلیه هات برنخوره