2703
2553

نامزدم سر کوچک ترین اشتباه من باهام تا چند روز قهر میکنه وقتیم که من قهر میکنم باهاش و از دستش ناراحتم هیچ جوره حاضر نیست بیاد ازم بپرسه عاخه چرا ناراحتی ازم همیشه من پا پیش میزارم واسه اشتی واسه دعوایی که مقصرش خودشه چیکار کنم بنظرتون دیگه خسته شدم انگار اون دختره من پسرم 

احح اح 😔😕

از ادمای قهر قهرو خیلی بدم میاد

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بدعادتش کردی دیگه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2714
ی دوستی دارم شوهرش همین مشکله داره خیلی اذیت میشه سری قبلی با وجودی که مرده خودش مقصربود ۱ماه قهر کر ...

نامزد منم دقیقا همینطوره من خیلی دوسش دارم بنظرتون طوریه که باید ولش کنم؟