2726

تقریبا اکثر اتفاقایی که میفته فیلمش ساخته شده قبلا جالبه

انگار که پیشبینیه یا برنامه ریزی نمیدونم

فیلم زامبی هم خیلیییییی زیاد ساختن. اصلا به نظرتون این ایده از کجا به ذهنشون رسید که تو همه فیلما تقریبا زامبیا خصوصیات مشخصی دارن. مثل یه حیوون که واقعا هست مثلا یه خرس . همه جا خرسه . همه جا یه رفتارو نشون میده . زامبی هم که تو فیلماشون میسازن همه جا یه شکله . همه جا یه رفتار داره . انگار که هست مثلا . یا در اینده بیاد . مثلا براش برنامه ریزی کرده باشن که بیاد 

جالب اینجاست هممممه کشورا چه اسیایی ارومایی امریکایی . هرفیلیی مثلا درمورد زامبی ساختن خصوصیات زامبیا مثل همه تو اون فیلما

و نکته اخر اینکه من از زامبی وحشت دارم . فیلماشو ببینم تا چند روز کابوس دارم . واسه همین این حدسیات کابوسه منه! نتوپید بهم . گفتم که حدسیاته فقط 

👍🏻درسته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

عین سیمپسون ها ک همش پیشبینیه👌

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیاستشونه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

ياادمه يباااار شنيدم ك گفتن امريكاييا دارن تحقيق ميكنن رو زامبي و ...و....

حالا بعيدم نيست زامبي بزنه بهمون

فيلماشو بيشتر ببينيم ياد بگيريم چطوري فرار كنيم😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خوب حتما قراره زامبی تولید چینم داشته باشیم مث موشک و کروناش😂

🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

امکانش هست واقعیشم ببینیم😴

چون مخدری که چنین حالتی ایجاد کنه داریم

ولی زامبی بیاد هم مطمئن باش شبیه فیلما نیست راحت میمیرن

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
ياادمه يباااار شنيدم ك گفتن امريكاييا دارن تحقيق ميكنن رو زامبي و ...و.... حالا بعيدم نيست زامبي بز ...

ما گیمرا و فیلم بازا زنده می مونیم😎😂😂😂😂

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
از دست اینا که نمیشه فرار کرد از اگه بیان احتمالا خیلی زیادن😬

توو فيلماشون معمولا يه پناهگاه هست ك اخرش نقش اصليا ميرسن اونجا نجات پيدا ميكنن

بيا اميدوار باشيم مام نقشه اصلي ميشيم🤦🏼‍♀️😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706