2737
2734
عنوان

بینی عملیا بیان 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره هی میاد پایین میره بالا😂به خاطر ورمشههه ۲۰ روز ک چیزی نیس

اخه برا بینیم غضروف گذاشته همش فک میکنم اومده پایین چسبیده دبگم نمیشه کاریش کرد 😞

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2731
بخشید یه سوال من یه پل کوچولو رو بینیم دارم و عمل نکنم اگه فقط همین ماساژارو انجام بدم ممکن هست طی چ ...

استخونیه اون قسمت؟ اگر استخونیه که قطعا نه و فقط عمل.

ولی اگر غضروفی یا گوشتیه شاید 

ویدیو ماساژ صورت و بینی رو ببین . یه هفته انجام بدی متوجه میشی اثر داشته یا نه

من دکترم گفت ماساژ بده 

هم تو سربالا بودنش هم تو کوجیک نشون دادنش خیلی موثره

2738
استخونیه اون قسمت؟ اگر استخونیه که قطعا نه و فقط عمل. ولی اگر غضروفی یا گوشتیه شاید  ویدیو ما ...

ا واقعا، نه استخونیه ولی کمه ، آخه یسری ورزش دیدم برای همین پل بینی میگن باید خیلی انجام بدی یعنی سالها هم به طور مداوم انجام بدی میگم ممکنه تاثیر کنه 

چیزی نیست یسری ورزشو و اینا انجام بدی بهترم میشه ، ولی بنظر من اول از همه یه دکتر برو که نگاه کنه&nb ...

دکتره کارش خوبه برا عمل کلی برا ویزیت کار خاصی نمیکنه چون دوتا ویزیت رایگان داریم اونروز رفتم ویزیت ۶ نفر رو تو اتاق پرستاری جمع کردن بهد دکتره اومد یه نگا کرد اصلا توجه نکرد زیاد و رفت😞😑 مگه این دفه هم برم ویزیت ببینم چی میگه ولی با همون چند نفر ولی خب شاید یه چی گف بدردم خورد

نمیدونم چرا همه فقط میخوان عمل کنند یه ذره اطلاعات نمیگیرن که بعد از عمل چه اقداماتی باید انجام بدن 

بهتره تا دو ماه طاق باز بخوابی 

بعدم برو پیش دکترت یه معاینه بکنه

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
بد نیس فرمشو راضیم فقط اینکه خودم متوجه شدم نوک بینیم اومده پایین

تصورته، شاید ورمت خابیده تازه فرم اصلی بینیت رو داری میبینی، وگرنه امکان نداره تو این تایم نوک بینیت بیاد پایین

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
تا یکماه با همینچسب درست گذاشتن سر بینی فرم میگیره

ینی میگی درست میشه 😭😞 چسب رو خودم اصلا نمیزنم میرم مطب تا دوماهشم میخوام برم مطب خودشون بزنن

2706