2733
2734
عنوان

امسال مدارس حضوریه با این حجم واکسن نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 112 پست
این حرف و نزن بیشتر پدر و مادرا صد ساله باشن هم حضورشون مهمه

حضورشون مهمه

ولي عقل يه چيز ديگه ميگه

بعدم جمعيت جوان بيشتره يا ٨٠ ب بالا

وقتي جمعيت جوان واكسينه بشن زنجيره قطع بشه خود ب خود ٨٠ ب بالا مصون ميشن

تورو خداااااااا لايك نكنين
این خبر فیکه جون ما هم فیکه؟؟؟ کرونا بگیریم کی حواب گوعه؟؟؟؟ بخاطر ۴ تا دفتر و برگ؟؟؟

دیگ اینو من نمیدونم اونو گفتم حقیقت نداره و همچین چیزی گفته نشده

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا کی میخوای مجازی باشه؟ ملت که همه جا میرن جشن و مهمانی میرن مسافرت میرن خوش گذرونی و دور همی میرن. ...

کسی که بیشتر آسیب میبینه و اذیت میشه دانش آموزان 

هیچ کس هم دوست نداره خونه نشین باشه 

ولی کسی که به فکر خودشه فقط اون بحث جداست 

من خودم چون مشکل گوارشی وارم و مامانم تنگی نفس داره خیلی رعایت میکنیم 

جایی هم میریم 

اگ حضوری بشه عالیه ولی تا زمانی که کرونا به شدت فجیع مخصوصا خوزستان چطور میشه اعتماد کرد ؟

2731
وقتی نهم و دوازدهم و حضوری گردن پس زورشون می رسه

قطعا اگه بخوان باز کنن باز میکنن. منظورم اینه اوضاع فرقی نکرده اون موقع. همینجوری پرخطره. چون حداقل باید ۸۰،۹۰ میلیون دوز واکسن بزنن به ایرانیا که ۴۰ میلیون نفر ایمن شن و چرخه بیماری بشکنه. که امکان تزریق ۸۰ میلیون تو ۴ ماه نیست. وگرنه تو بی شعوری اونا که شکی نیست‌ ولی باز هم کنن مثه پارسال میشه. هیچ مادری نمیفرسته مجبور میشن مجازی کنن.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
دقیقا...فقط برای مدارس میگن نمیفرستیم...

ولله. خیلی ها رو میشناسم همه جا هستن اسم مدرسه که میاد. میگن مگه ما مغز خر خوردیم بجه امون رو بفرستیم قتلگاه . 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
دیگ اینو من نمیدونم اونو گفتم حقیقت نداره و همچین چیزی گفته نشده

اگ همه بزرگا برن اعتراض کنن اینحوری نمیشه ک مثلا اینجا میگن کاش باز شه برن 

ما چ گناهی کزدیم؟؟؟ خب خستتونه بچه نمیوردین ما چ گناهی کردیم چون شما خستتونه نریض بشیم؟؟ 

یعنی واقعا اینقدر سخته تحمل ما؟؟؟

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
خوب پس منم نمیزنم😂باز حضوری بشه  بهتره  ولی من یه جا خوندم  اوایل شهریور به محصل ه ...

زیر ۱۸ سال واکسن نداره عزیزم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
منم مثل شما دوست دلشتم حضوری باشه  چون مردم رعایت نمی کنند بازم ولی ترسش و دارم

نترسید چون واکسن میزنن تا مهر خیلیا و تا دی اخرین گروه ها میزنن اصلا خطری برای بچه ها نداره مثلا همین الانش کرونا ۳۰۰ تا فوتی داره اگه تحقیق کنی تعداد فوتی های زیر ۱۸ سال به ۵ نفرم نمیرسه احتمالا حتی

برای همین نصف بیشتر جامعه واکسن بزنن دیگه میشه گفت تموم شد 

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
اگ همه بزرگا برن اعتراض کنن اینحوری نمیشه ک مثلا اینجا میگن کاش باز شه برن  ما چ گناهی ک ...

اخه بزرگا توی این شرایط کجا برن اعتراض که خودشون بدتر مریض بشن ؟بعد تازه خیلی از بچه ها دارن تظاهرات حضوری میکنن واقعا خودت فکر کن نمیگن با خودشون اگه ترس جونشونو داشتن چرا هزار نفر اومدن تظاهرات؟منم مخالفم باید غیرحضوری شه اما باید شیوه ی اعتراض یه جور دیگ باشه

این آزمون غیر حضوری و مدرسه مجازی فرصتی بود برای دانش آموزانی تنبل و والدین بیخیال .

مردم همه جا میرن اعم از بازار،جشن،مهمونی،شب نشینی،مسافرت،گردش بچه هاشونو نمیتونن کنترل کنن ولی الان که آزمون نهم و دوازدهم حضوری شده که جز واجباته شعار راه انداختن نه به آزمون حضوری چون واقعا بچه هامون هیچی بلد نیستن 

میشه برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستین منم براتون میفرستم 

حدود دی ماه باز میشه احتمالا

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2706