2733
2734

آره 

تو کل بچگیم حتی یه بارم به خارج رفتن فکر نمیکردم 

اما کم کم داره برام ممکن میشه خپدشم باکلی مخالفت و سختی

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره اون یک درصدم احتمال ریده شدن بود که شد 😑😑😑 ببخشید با صراحت گفتم

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2738

اره شش سالگیم بخاطر بیماری کوفتی که همه جوابم کرده بودن

ولی من الان سالمم دارم زندگی میکنم 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
خدا روشکررررسلامت باشی 😍😍😍😍😍😍

قربونت برم

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد