2726
عنوان

خانوما چرا مادرشوهرم هیچ حرفی رو باور نمیکنه؟؟؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 37 پست
خخخ فقط مورد اخر🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ مگه دکترا مرض دارن دروغ بگن اخه

آره بخدا اینقدر تو دلمو خالی میکرد خیلی ناراحت میشدم میگفتم این دیوونست بهدا

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

مادر شوهر شما رو نمیدونم ولی چند نفر هستن که حرفای بقیه رو باور نمیکنن اطراف من طبق شناختی که دارم ازشون دلیل این باور نکردنشون اینه که خودشون فوق العاده دروغ گو و حیله گر هستن و فکر میکنن بلایی که همیشه سر بقیه میارن بقیه هم دارن سرشون میارن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترا چه دلیلی به دروغ گفتن دارن اخه ؟ مگر اینکه بخوان سواد خودشون رو زیر سوال ببرن خدایا توبه  ...

تو فکر کن مال من بیسواده،خوندن نوشتن بلد نیس ولی حرف دکترو قبول نداره میگه من بهتر میدونم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
عزیزم هماتوم یعنی خون؟ تو شکمت بود سرش کیست داشت؟

آره یکم خون تو سرش بود نه گفتن بر اثر فشار زایمان طبیعی بوده من خیلی بد زایمان کردم

2728
آره یکم خون تو سرش بود نه گفتن بر اثر فشار زایمان طبیعی بوده من خیلی بد زایمان کردم

آهان

سلامت باشه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بذارباور نکنه. مادرشوهرمنم دقیقا لنکه ی مادرشوهرته بدبینی مضمن داره درحدی ک مهمون میادخونم کفشهاشون ونگاه میکنه ببینه چندنفرن وهزینه پذیرایی شون و حساب میکنه یااوایل مادرم می اومدهمش میگفت پسرم قرض داره و فلان بازبون بی زبونی میگفت نیایین.یاخیلی رفتارهای دیگه اوایل خیلی تلاش میکردم خرف راستم و بهش ثابت کنم ولی از ی جایی دیدم قانع نمیشه ول کردم میخواد باورکنه کیخواد نکنه مشکل خودشه اینقدر حرص بخوره جونش بالابیاد

تو فکر کن مال من بیسواده،خوندن نوشتن بلد نیس ولی حرف دکترو قبول نداره میگه من بهتر میدونم

خدا بهت صبر بده ;) شما کار خودتون رو بکنید نیازی نیست مسائلتون رو با ایشون در میون بذارید 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣مادرشوهر من بحث قضایی بشه میگه چرت میگن من خودم قاضی ام  بحث پزشکی بشه میگه ...

عهه پس یعنی هرسوالی داشتیم بیایم از مادرشوهر تو بپرسیم؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بذارباور نکنه. مادرشوهرمنم دقیقا لنکه ی مادرشوهرته بدبینی مضمن داره درحدی ک مهمون میادخونم کفشهاشون ...

عین مادرشوهر من دقیقاً همینجوریه، اینا مشکل دارن ولشون کن، البته یه خوبی های داره اما خب ایرادم داره دیگه چه کنیم محل نمیزاریم

خدا بهت صبر بده ;) شما کار خودتون رو بکنید نیازی نیست مسائلتون رو با ایشون در میون بذارید 

والا نمیخوایم درمیون بذاریم خب میفهمه بالاخره🥴

اره ولی از قبل نوبت بگیرین سرشون شلوغه جانم 🙂

😆😆

2706