2737
2734
عنوان

شوهر کردن دوای درد میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله به تک تک ارزوهات برسی ❤️ 

انشالله حاجت روابشی جانا😔🤲💔

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2731

به نظرم من ادمای احساساتی حتما نیاز به یه همدم دارن،تنهایی خیلی خیللللی سخته،من یه عمه دارم سنش بالاست و مجرده و تنها زندگی میکنه،با اینکه از نظر مالی مشکل خاصی نداره ولی واقعا افسردست چون تنهایی از یه جایی به بعد دیوونه کننده میشه،اینکه هروقت میری خونه میبینی هیچکس منتظرت نیست و... خیلی چیزای دیگه،خیلی غصه میخورم ‌چون منم در اینده مثل اون میشم،ولی چه میشه کرد باید با تنهایی کنار اومد، یه راه دیگه هم مشغول کردن خودت با درس و کار و فیلم و سریاله،اینجوری احساس تنهایی کمتر میاد سراغت

اره 

هفت سال بخاطر کارم شهر دیگه بودم

مزخرفه 

فقط تحملش کردم

پیاده روی 

کلاس ایروبیک و شنا و یوگا 

فیلم 

البته من خونه گرفته بودم

هیچکس کنارم نبود 

الانم که اومدم خونه و خونه راحته هنوز نتونستم مثل قدیما زندگیمو پربار کنم از کاراهای مفید مثل وقتی که هنوز سرکار نرفته بودم

خو چرا تنهایی دوست پیدا کن حال کن من ینی وقتی مجرد بودم خونه میگرفتم تنها زندگی میکردم عشق میکردما ا ...

مشکلن همینه.دوستیام خیلی پایدار نیست.جون یه ذره مضطربم هستم زود دوست نمیشم باکسی

2738
سلام عزیزم خوبین دنبالتون بودم شوهرتون بهترن الحمدالله؟؟

سلام خاتمی ممنونم خداراشکر بهترن دوهفته پیش عمل کردن 6 جلسه دیگه شیمی درمانی داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
اره  هفت سال بخاطر کارم شهر دیگه بودم مزخرفه  فقط تحملش کردم پیاده روی  کلاس ایر ...

خوش بحالت.متاسفانه وقت و جیبم یاری نمیکنه.والبته کرونا.وگرنه جندتا کلاس ثبت نام میکردم لااقل با چنندتا آدم آشنابشم

خب کار داری درسم میخونی این خودش یه امتیاز مهمه سعی کن سرتو گرم کنی با دوستات وقت بگذرون اصلا هم به ...

فک کنم اصلا مشکل اصلی ازهمینجا شرو میشه.که قبلا محیط کارنون خیلی صمیمی بود الان خیلی خشک و مر ایراد گرفتن شدا .یه بخشی از آرامشموازدست دادم

سلام خاتمی ممنونم خداراشکر بهترن دوهفته پیش عمل کردن 6 جلسه دیگه شیمی درمانی داره 

الهی شکر ان شاءالله بیماری از وجودشون بره واسه همیشه سالم و سلامت باشن در کنار خانواده شون💙

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛

شوهر نکن چون تنهایی اشتباه منو نکن من شوهرم خوبه اما عجله کردن بدون کار بدوت خونه هیچی نداریم

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
ازدواج هم واسم مورد خوبی نبوده  بعدشم حس می کنم دیگه مناسب ازدواج نیستم چون خیلی مستقلم  ...

منم خیلی وقتا دوس داشتم تنها باشم و آرامش بخش بود.ولی حالا شاید بخاطر اینه که انگیزه و آرامشو سرکارم از دست دادم

2706