2737
2734
عنوان

شوهرم پاشد شناسنامه هارو هم برداشت رفت منو طلاق بده.کمک ککنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1958 بازدید | 111 پست
اصلا.هرکی باهاش حرف میزنه.کوچیکترین اسرار زندگیموو بهش میگه.طرف مقابل از خجالت ادامه نمیده.انقدر خان ...

ای بابا خدا صبرت بده عزیزم ولی من احساس میکنم شماهم با زبونت دردسر درست میکنی برا خودت بچه ها هم خستت میکنن حق داری ولی سعی کن بی محلی کنی به شوهرت فک کنم اوضاعت بهتر شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال اگه گفت بچه ها برای تو مهریتو نمیدم چیکار میکنی

از همین میترسم.تا جایی که بشه قبول نمیکنم. ولی اگه به اینجا رسید حالا که این خانواده هررر غلطی میکنن.منم بچهها رو میدم مهریمو میگیرم بعد میرم پشت در مادرش آبرووشونوو میبرم تو کوچه.هر روز این کارمه.چون دیگه خسته شدم.بالاتر از سیاهی رنگی نیست.خونه هاشوونو تک تک آتیش میزنم.از هیچی نمیترسم

ای بابا خدا صبرت بده عزیزم ولی من احساس میکنم شماهم با زبونت دردسر درست میکنی برا خودت بچه ها هم خست ...

به محلی میکنم بدتر میشه.به همه میگه بهم بی احترامی میککنه

2731

طلاق بگیر ، به خاطر بچههات به خاطر خودت . فکر میکنی اگر بمونی بچه هات خوشبختن ؟؟ با همچین پدری که اینجور با مادرشون رفتار میکنه؟ بعد طلاق گل و بلبل نیست ولی بچه هات آرومن پدر و مادر خودمو برات مثال میزنم اگر طلاق میگرفتن من و داداشم خیلی حال دلمون بهتر بود آرزمون اینه کا طلاق بگیرن شاید بتونیم مثل بقیه یه زندگی معمولی داشته باشیم تو در قبال بچه هات مسئولی اونا خودشون نخواستن به دنیا بیان با مشاور در ارتباط باش حق و حقوقت رو هم تا قرون آخر بگیر توسری خور نباش بچه هات به یه مادر قوی و خوشحال نیاز دارن

طلاق بگیر ، به خاطر بچههات به خاطر خودت . فکر میکنی اگر بمونی بچه هات خوشبختن ؟؟ با همچین پدری که ای ...

دقیقا دیگه هیچ چیز برام مهم نیست.حق و حقوقم و بده با بچه هام میرم.میدونم که از پس همه چیز بر میان

2738
چجوری تاالان تحملش کردی ؟؟؟ بچه ننه لوس 

بعضی زنا مث استارتر فقط راضی هستن شوهر داشته باشن با هر حقارت و بدبختی

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
چرا انقد خودتونو خار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یارو پاشو گزاشته رو سرت داره خفت میکنه اونوخ میای تاپیک میزنی ...

از خداشه من برم طلاق بخوام.به عالم  و آدم میگه همه جوره در خدمتشم زندگیمو ریختم به پاش و ککلی از خودش تعریف بعد میگه خانوم بهانه طلاقش اینه که نمیخواد من با مادرم حرف بزنم.در حالی که مثل سگ دروغ میگه

خب الان ناراحتي؟؟

ميخواي هر رووز بياد استخوناتو لِه كنه؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بعضی زنا مث استارتر فقط راضی هستن شوهر داشته باشن با هر حقارت و بدبختی

نه والله. بچه نداشتم یک ثانیه تحملش ننمیکردم.میخوام چیکار شوهر.الانم بچه هامو بده حقمو بده گورشو گم ککنه.بهش گفتم

2706