2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدودا 2 میلیون در ماه البته شغل دیگ هم دارم و مدرکم فوق لیسانسه و زبان های انگلیسی و کره ای و فنلاندی تدریس میکنم و به جز اینا آلمانی را هم بلدم جایی نبود برم تدریس کنم البته بود ولی حقکق کم بود متاسفانه

2728

سلام ؛ صبح عالی متعالی... بله، آیلتس با نمره ۸.۵ ... ساعتی ۱۴ تومن ( البته‌ بستگی داره کجا تدریس کنید ). علاوه انگلیسی،بر زبان رسمی کشور ( فارسی ) ، اسپانیایی و ترکیه استانبولی و ترکیه آذربایجانی و عربی تسلط دارم ولی تدریس نمی کنم، کمی هم فرانسوی بلدم.

سلام؛ کاربر آقا هستم. هدف از عضویت بنده در این سایت : آشنایی با روحیات بانوان گرامی سرزمینم ایران .
حدودا 2 میلیون در ماه البته شغل دیگ هم دارم و مدرکم فوق لیسانسه و زبان های انگلیسی و کره ای و فنلاند ...

چه خوب ، عالیه ، دانشگاه زبان خوندین؟  من نمیخوام دانشگاه زبان بخونم ولی عاشق زبانمو دوس دارم تدریس کنم که هم الان کمک خرجم بشه و کمکم کنه یادم نره و هم در آینده دو تا شغل داشته باشم ، بعد ، بعد از انگلیسی چه زبونی بهتره درآمدش؟ بابت کره ای حقوق بیشتری دریافت نمیکنین؟ چون باید اساتیدش خیلی کم باشه 

چه خوب ، عالیه ، دانشگاه زبان خوندین؟  من نمیخوام دانشگاه زبان بخونم ولی عاشق زبانمو دوس دارم ت ...

برای کره ای بیشتره ولی خیلی نه 2 میلیون 500 منم که چاره ندارم ولی در کل با این چند تا که درس میدم وضعم خوبه هنوز هم به دانشگاه نرسیدم گلم تو کلاس تابسونه اینا را یاد گرفتم الان 16 سالمه دارم تدریس میکنم