2737
2734

من ی پیج دارم فیکه باهاش تو گت لایک کار میکنم الان ریپورت شده براتون مقدوره برید زیرش کامنت انگلیسی بذارید؟

https://www.instagram.com/p/COpKOUOtDqH/?igshid=qxgj58evs5ch

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

کامنت فایده نداره 

یه چند روزی هیچ فعالیتی نکن نه لایکی نه کامنتی چیزی خودش درست میشه اگه اولین بارته بین ۲ تا ۳ روز درست میشه اگه دکمین بارته ی هفته و...

اینو که خوندی یه صلوات واسه حاجت رواییم و سلامتی خوانوادم بفرست لطفا❤
کامنت فایده نداره  یه چند روزی هیچ فعالیتی نکن نه لایکی نه کامنتی چیزی خودش درست میشه اگه اولی ...

درست نشده اصلا تقریبا داره ی هفته میشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامنت فایده نداره  یه چند روزی هیچ فعالیتی نکن نه لایکی نه کامنتی چیزی خودش درست میشه اگه اولی ...

هر وقت میخوام فالو کنم این پیام میاد

2731
درست نشده اصلا تقریبا داره ی هفته میشه

چندمین بارته ؟

منم قبلا ریپورت شدم کامنت اینگلیسی گرفتم ولی فایده نداشت ولی بازم الان واست میزارم 

هر وقت میخوام فالو کنم این پیام میاد

تو یه مدت کم زیادی فالو کردی فکر کرده رباتی درست میشه بیخیال بری گوگل سرچ کنی بهت میگه که هیچ فعالیتی نکن 

تو یه مدت کم زیادی فالو کردی فکر کرده رباتی درست میشه بیخیال بری گوگل سرچ کنی بهت میگه که هیچ فعالیت ...

اهان فهمیدم. خب الان اگر بخوام کار کنم ک نمیشه🥴 کلا قانون اینستاعه؟ روزی چند نفر رو میشه فالو کرد؟

چندمین بارته ؟ منم قبلا ریپورت شدم کامنت اینگلیسی گرفتم ولی فایده نداشت ولی بازم الان واست میزارم&n ...

اولی.مرسی ازت

2738
اهان فهمیدم. خب الان اگر بخوام کار کنم ک نمیشه🥴 کلا قانون اینستاعه؟ روزی چند نفر رو میشه فالو کرد؟

اره قانونشه اگه زیاد فعالیت کنی فکر میکنه رباتی و ریپورت میکنه

روزی نمیدونم ولی فک کنم روزی ۲ تا ۳ نفر اشکالی نداره هفتگی بین ۲۰ تا ۲۵ هم اشکال نداره از اون بالاتر فک کنم ریپورت شی