2726
عنوان

خواهرشوهرمو من باید از عزادربیارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 32 پست

ما رسم داریم یه کادو میبریم پارچه یا روسری.البته اونایی ک نسبت نزدیک دارن  همه میارن .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این کارا محبته . دلی هست . حساب و کتاب نداره ‌. ولی به نظرم اگر خواستید انجام بدید با مامانتون برید ...

کسی که شعور نداشته باشه دنیا رو هم به پاش بریزی به چشمش نمیاد ، مخالف این رفتارا هستم ، چرا همیشه ما عروسا و مادر بیچارمون باید زیر دست و پای خونواده شوهر باشیم . دیگه قسم خوردم واسه خونواده شوهرم کاری نکنم حتی اون کاری که وظیفمه

اونا بزرگن

اون باید برادرشو از عزا در بیاره 

اما حالا از روی محبتت میتونی ی شومیزی ، روسری چیزی بخری ی روز با شوهرت با ی جعبه شیرینی برید از عزا درش بیارید، اونم باید ی لباسی پارچه ای برای تو یا داداشش بخره بده .

فرقی نمیکنه خودت پول بده ی چی واسش بگیر و بگو مادرم گفته سیاهتون را دربیارین ....مثلا هردورا مادرشما ...

اخه مامانش چه وظیفه ای داره ، مامان من ۵ تا دختر داره ، یعنی بنده خدا با این سن و سال هرروز مشکی یکیو دربیاره ، اگه میخواد انجام بده خودش انجام بده ، توقعات رو از خونواده عروس پایین بیاریم 

کسی که شعور نداشته باشه دنیا رو هم به پاش بریزی به چشمش نمیاد ، مخالف این رفتارا هستم ، چرا همیشه ما ...

اول حرفم اینو گفتم که این کارا دلی هست . محبت باید از قلب شما بلند بشه تا بر قلب دیگری اثر کنه . این یه حس درونی هست نمیشه کسی رو مجبور کرد دیگری رو دوست داشته باشه . طرز فکر من با شما خیلی متفاوته . به نظر من محبت کردن میتونه روی سخت ترین قلبها هم اثرشو بذاره مثل قطره های اب مداوم که شکل یه سنگ رو به مرور عوض می کنن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عه شوهراشون چی اونام با مائه؟؟؟

واقعا حس میکنی شوهر خواهرشوهر عزا داره ، و شما باید مشکی اوناروهم دربیاری ، عزیزم تو خودت عزا داری ، نکن این کارو ، مامانت واسه شما و همسرت ، بقیه هم خونواده همسراشون ،انقدر پیچیده اش نکن 

اخه مامانش چه وظیفه ای داره ، مامان من ۵ تا دختر داره ، یعنی بنده خدا با این سن و سال هرروز مشکی یکی ...

نگفتم مادرش بخره و بیاد دنبالش ....گفتم خودت بخر و ببر و بگو مادرم فرستاده ک مشکیتون را دربیارین ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
اول حرفم اینو گفتم که این کارا دلی هست . محبت باید از قلب شما بلند بشه تا بر قلب دیگری اثر کنه . این ...

امیدوارم هیچ وقت تجربه نکنی ، اما من تجربه کردم  محبت بی رویه و زیادی هیچ قلبی رو مهربون نمیکنه بلکه ممکنه بعصی از ادما رو گستاخ تر بکنه ، بعصی ها توهم میزنن من خوبم که این همه محبت دریافت میکنم من خوبم و هیچ بدی در حق کسی نکردم اگه بدی کرده بودم که جوابش محبت نبود ، پس قبول کنیم هرچیزی اندازه داره ، ببخشید اگه شما رو ناراحت کردم ، وقتی با جون و دل محبت میکنی اما طرفت فقط به خاطر حس حسادتی که داره تموم تلاشش میکنه که تورو عداب بده دیگه از محبت کردن به ادما ترس داری 

بله رسم درستش اینه که شماهم یه چیزی بخرین و برین از عذا درش بیارین بعد از چهلم چون مادر ایشون فوت کرده حالا با رسم های من درآوردی اینجا کاری ندارم 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
قبل چهل باید دربیاریم بابعد..اخه روز عید چهلم

چه بهتر روز عیدم هست 

چهلم میگیرید؟ 

اگر مراسم چهلم دارید وقتی برگزار شد ، ی کادو قشنگ بکن جلو شوهرت بهش بده که هم از تو تشکر کن هم از شوهرت

اگر هم مراسم ندارید

رفتید سر خاک موقع برگشت بگید ی سر میخوایم بیایم خونه اتون

ی جعبه شیرینی بگیرید ، با کادو برید خونش 

2706