2058
2075

سلام من مادرشوهرم نزدیک ۴۰روزه فوت شده ..بعد کی باید خواهرشوهرمو از عزادربیاره ؟؟؟من خودمو مادرم از عزا میخواد دربیاره ...خواهرشومو من باید دربیارم یا فامیلا شوهرش

برای سلامتی عزیزام و شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستین..

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

اره توهم باید بری 

این شبا برای پزشکیم دعا کنید قبول شم حالم خوب نیست اصلا لطفا برام دعا کنید😔 مرسی                                    کمی مهربان تر از آنچه لازم است اونی ک واقعا عاشقته ازت عکس قدی نمیخواد عکس از بچگیت میخواد که بخنده و بهت بگه بچمون چقدر بانمک میشه اگ به تو بره:)مکالمات منو مغزم: حاجی تورو جدت به چیزایی که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیوفته انقد فک نکن   

تو خودت عذا داری ... خنگ بازی در نیاریا زشت میشه، تو باید عذا دار باشی مثلا فامیلا همتون رو از عذا درارن... ب نظرم مادرتم در نیاره هرکی خارشوهرتو دراورد تورم دراره😁

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
2032

فرقی نمیکنه خودت پول بده ی چی واسش بگیر و بگو مادرم گفته سیاهتون را دربیارین ....مثلا هردورا مادرشما دراورده🤥

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2064

ما رسم داریم یه کادو میبریم پارچه یا روسری.البته اونایی ک نسبت نزدیک دارن  همه میارن .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
این کارا محبته . دلی هست . حساب و کتاب نداره ‌. ولی به نظرم اگر خواستید انجام بدید با مامانتون برید ...

کسی که شعور نداشته باشه دنیا رو هم به پاش بریزی به چشمش نمیاد ، مخالف این رفتارا هستم ، چرا همیشه ما عروسا و مادر بیچارمون باید زیر دست و پای خونواده شوهر باشیم . دیگه قسم خوردم واسه خونواده شوهرم کاری نکنم حتی اون کاری که وظیفمه