2737
2734

لطفا همگی یگید ممنون♥️🙏 

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

ازدواج نکن

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدون اطمینان کامل و با توصیه دوست و اشنا عمل نکنید 😂 

زود عاشق نشید از ۲۵ ب بعد 

لانگ دیستنس نرید زیر بار

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2728

ازکسی توقع نداشته باش هی ایراد نگیر کی حالمو پرسید کی محل نذاشت کلا اطرافیانتو زیاد جدی نگیر و بدون همه تنهان ...قدر داشته هاتو بدون و تو زمان حال زندگی کن ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2738

به خودت بیشتر از همه اعتماد داشته باش و رازت رو پیش خودت نگه دار و واسه خواستت بجنگ و نذار کسب ذهنتو مشغول کنه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
ازدواج نکن

هنوز ازدواج نکردم یه طرف دیگه یه سری نیازها رو نمیشه بدون ازدواج ارضا کرد

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
بدون اطمینان کامل و با توصیه دوست و اشنا عمل نکنید 😂  زود عاشق نشید از ۲۵ ب بعد  لانگ د ...

👌🏻👌🏻

هیچی از هیچکس بعید نیس.....

بله همینطوره☆

ازکسی توقع نداشته باش هی ایراد نگیر کی حالمو پرسید کی محل نذاشت کلا اطرافیانتو زیاد جدی نگیر و بدون ...

👌🏻👌🏻