2737
2734
عنوان

جوش بعد اصلاح/حالا چیکار کنم😢😭

105 بازدید | 14 پست

بچه ها فردا قرار ملاقات دارم نمیتونم کنسل کنم از راه دور میان 

نمیدونم چیکار کنم دیروز اصلاح کردم امروز صورتم جوش قرمز زده شما  راه حلی دارین😭😭

بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی...مقبول طبع مردم صاحب نظر شود...کاربری دومه:/

کرم ترمیم بزن

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فورا بعد اصلاح الکل بزن 

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

سفیده تخم مرغ کف درست کن بزار....

گلاب بزن 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2738

نه متاسفانه ببین ضد التهاب چی برای جوش داری و قبل رفتن یخ بزار رو صورتت موقت کوچیک میشن 

قرار مهم داشتی شیو میکردی بند همیشه جوش میاره

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
نه متاسفانه ببین ضد التهاب چی برای جوش داری و قبل رفتن یخ بزار رو صورتت موقت کوچیک میشن  قرار ...

اسکل بازی از خودم بود🤦‍♀️ 

آب خیار یخ زده بذارم به نظرت؟

بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی...مقبول طبع مردم صاحب نظر شود...کاربری دومه:/

از ژل بعد اصلاح استفاده کن همیشه موقع اصلاح با خودت داشته باش سریع بزن تا چند روزم ادامه بده دیگه ضد عفونی میشه و جوش نمیزنه

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
اسکل بازی از خودم بود🤦‍♀️  آب خیار یخ زده بذارم به نظرت؟

من خودم ب بعضی میوه ها حساسیت دارم کمک نمیکنه ولی خیلی چیزا برای از بین بردن فوری میگن

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706