2726
دوو دارم ساید  سال 97 9ملیون خریدم  الان 25ت

منم دوو دارم ساید سال ۹۶ با تخفیف ۴ و نیم خریدیم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم ساید دوو خریدم تازه هم خریدم برای جهیزیه راضی ام 

چند خریدی؟ من سال ۹۶    ۴و نیم خریدم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من تازه اول گرونی ها ازدواج کردم 🤣🤣🤣🤣 بخدا با همسرم میریم بیرون قیمتارو میبینم دلم میسوزه واسه ا ...

مامانم میگه حالا تو باز تک فرزندی ردت میکنیم یه جوری

ولی بیچاره کسایی که ۲ تا ۳ تا دختر و پسر دم بخت دارن چکار کنن با این قیمتا 

من پارسال خریدم ۱۶.۵ الان شده ۳۶ 

بیچاره کسایی که الان جهیزیه میخرن . ما واممون ۱۰میلیون بود شوهرم باهاش تلوزیون و میز و یخچالو گاز و لوستر خرید الان با ۱۰۰میلیون وام میتونن یخچال و گاز و تلوزیون بخرن من با ۵۰تومن کل جهیزیمو خریدم 

من دو قلو دپوینت دارم خیلی راضیم..سال ۹۳ یا۴ فکر کنم خریدم جفتشو ۳ تومن😅😅😅البته پارسال ازدواج کردما ولی خب زودتر جهیزیه خریدم..کلی به نفعم شد وگرنه بابام بیچاره میشد اگه میخواست پارسال بخره!

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
2706