2703
2553
عنوان

سرپرستی بچه...خانوما بیاین لطفا کمک

144 بازدید | 11 پست

یکی از آشناها ۴۰سالشه میخواد سرپرستی یه دختر ۲ ۳ ساله قبول کنه

اما یه نفر گفت بهش بچه بالای ۹ سال میدن

و چون خودشون یه فرزند دارن ممکنه بچه مریض بدن

راسته؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

معمولا وقتی بچه دارن امکانش کمه بچه بدن

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

شایدم سالم باشه نمیشه قضاوت کرد .به داییم مریض دادن بچه الان هجده سالشه هست عقب ماندگی ذهنی داره یکم 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2714
نمیدونم عزیزم ولی اگه بچه ی مریض بگیرن چقد ثواب داره طفلکی مریض و بی سرپرست الهی بمیرم براشون

😔😔😔😔😔

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
نمیدونم عزیزم ولی اگه بچه ی مریض بگیرن چقد ثواب داره طفلکی مریض و بی سرپرست الهی بمیرم براشون

اون که صددرصد ولی من نمیتونم بگم بهشون

به من سپردن فقط تحقیق کنم وگرنه دلم واسه بچه های مریضم میسوزه😔