2726
عنوان

دارم طلاق میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 55 پست
وای خدایا. خیلی سختی کشیدی که تو دختر. اصلا یک ثانیه تحملش نکن و حق داری جدا بشی. تا اخر عمرت تنها ب ...

به جز اینکه مهریه مو بخشیدم باهاش توافق کردم که۲۰میلیون بهش میدم که طلاقم بده اونم قبول کرده.فقط میخوام خلاص شم اصلا مادیات برام مهم نیست

انقدر از زندگیم ناامید شدم انقدر از اینده درس دارم فقط همش میگم خدایا اگر اینده خوبی ندارم منم کرونا ...

نه اصلا اینو نگو. ناامیدی مال شیطانه. توکلت فقط به خدا باشه. مطمعنم موفق میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اختلالات جنسیش یه طرف دست بزن داشت بددهن بود اهل نماز وروزه نبود هیچ واسه زندگی زحمت نمیکشید

باورمیکنید واسه اینکه نخوام طلاق بگیرم حتی پدرم خونه داد که ما توش بشینیم که راحت باشیم و مستاجر نباشیم ولی یه بی لیاقت به تمام معنا بود

برام یه کابوس شده که نکنه دیگه نتونم ازدواج کنم و تنها بمونم تااخر عمرم

عزیزم خواهر منم تو سن ۲۹سالگیطلاق گرفت به این نیت که تااخر عمر ازدواج نمیکنه ورو پای خودش وامیسته  اما تقدیر چیز دیگه بود خدا یه پسری که مجرد بود وهنوز ازدواج نکرده بود سرراهش قرار داد وباهم ازدواج کردن خدارا شکر الان خوشبختن 

برای شماهم خدا بزرگه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

خوش بحاااااالت😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲💔🤲🤲توروخدا برامنم دعا کن منم مث توام ولی ۲۳ ام طلاق ازطرف خودم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

امضام....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6440438/دخترا-بیاید-امروز-بشید-خاهرکوچیکتر-بزرگتر-بهارتوناحتیاج-دارم?postId=189711183

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
چندسال بعد ازدواج کرد؟

حدود۳سال

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706