2726

تو این حال خرابیام هیچ کدومتون نبودیننننننن 

شبا تا صبح ناده کردم هیچ کدومتون نبودنننننن😭😭😭😭😭😭 

اشکام چکید هیچ کدومتون دست نکردین یکی از اشکامو پاک کنید 

هیچ کدومتون از ته دل بغلم‌نکردین بگین چ مرگته😭😭😭😭😭😭😭 

بدبخت شدم رسوای دو عالم شدم هیچ کدومتون چیزی نگفتین 

هر وقت دلتون خواس بودم و نبودبن😭😭😭😭😭 بسه دیگه من چیدر توان دارم خدا؟؟؟؟ 

هرکیو داشتم ازم گرفتی...

ی مادر بالا سرم نزاشتی وابسته شدم نابودم کردی خدا چی از جونم میخووی؟؟؟؟ 

خودت میدونی تشنه محبتم دلم میخواد بهم محبت کنن چرا اینجوریم کردییییی

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

آدم تنهایی بخت. از پسش بر میاد

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😥

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم
2728

بسه دیگه خسته شدم اینقد دس ب دعا بالا بردم خدایا خودت واقعا هرچی بگم دلت نمیسوزه؟؟

بابا مشتی مگ من چند سالمه؟؟؟ پیشونیم خط افتااااد

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بمیرم برات

چ سوزناک

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
عزیزم با روانشناس صحبت کن 

روانی شدم بخدا😭😭😭😭

شما همونی که چند وقت پیش تاپیک زدی  وای خدایا شکرت عقد کردم؟

گفتی مامانت گریه میکرد از خوشحالی،؟

۱۵ سالت بود؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
چی شده؟؟😢

بابا بخدا درگه جونی تو تنم نبود تا کی بخندم؟؟؟؟ خستم شد دیگه

شما همونی که چند وقت پیش تاپیک زدی  وای خدایا شکرت عقد کردم؟ گفتی مامانت گریه میکرد از خوشحالی ...

من نیستم کاربریش مال منه ایدا هستم😔💔 

2706