2737
2734

زیادی بهش فکر میکنی خواهر

از صدای گذر آب چنان فهمیدم... تندتر از آب روان، عمر گران می‌گذرد...زندگی را نفسی است،ارزش غم خوردن نیست، آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست❤️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توکه خوبه من خواب دیدم باهم رفتیم لباس فروشی برام لباس بخره دوتیکه لباس شد ۸۰۰ هزار فرار کردیم خخخبعدش اومد توحیاطمون و برگشت خونشون

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2738
اسی کات کردی بعدا تو امضات زدی دعا کنید منو عشقم بهم برسیم؟

قبلا زدم عزیزم

دو هفته اس کات کردیم🙁

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤

هر خوابی تعبیر نداره که 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
توکه خوبه من خواب دیدم باهم رفتیم لباس فروشی برام لباس بخره دوتیکه لباس شد ۸۰۰ هزار فرار کردیم خخخبع ...

😂😂😂😂

والا من همچین تایپیک‌ زدم منم خواب دیدم بهم‌ پیام داده بود  گفتن برا اینم تاپیک میزنی😂

عشقت برنگشت؟

2706