2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون قبل ازدواج خود واقعیشو نشون نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 66 پست
مال منم خودشو خیلی داغ نشون داد بعد عقد الان ماهی یکبار بزور میاد

ببخشید شرمنده ینی زبونن میگفت داغ و این حرفا یا رفتارش اینطور نشون میداد و بعدن تغییر کرد؟ چون الان نامزد منم خیلی چیز نشون میده

آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقااااااااا فردای زندگی مشترک

گفت تا حالا خونه بابا ت بودی هر چی بابات گفت از حالا خونه منی هر چی من گفتم ، تا بیسکویت مورد علاقمو گفت ممنوع

قیافه من اولش  

آخرش   برو عامو غار نشین

جدا شدم سپردمش ب اقوام قرون وسطی اییش 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2738

شوهرم خودش خدایی خوبه ولی قبل ازعقد میگفت مادرم هیچ کاری بهت نداره. چون 2تا خونه توی ی حیاط هست ولی بعدازعقد ی دفعه ساعت2ظهرتابستون گرمب گرمب مادرش و درمیکوبید ک چی خونه ی من خودش وتخلیه کنه و...چندبارهم مادرش چرت وپرت بترم کرد اوایل احترام گذاشتم و سکوت کردم دیدم ن هیچی نگم میخواد بیاد وسطمون تشک بندازه بخوابه محترمانه و باادب جپابش ودادم ومیدم و جواب خواهم داد.

الان تزم شده این ک احترام بذاراحترام ببین 

شوهرم خودش خدایی خوبه ولی قبل ازعقد میگفت مادرم هیچ کاری بهت نداره. چون 2تا خونه توی ی حیاط هست ولی ...

بروش آوردی ک در مورد مادرش دروغ گفته 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
شوهر من گفت مومنم ولی اون طور که من میخواستم نیست، خودشو یه جور دیگه نشون داد

ب روش اوردی 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
بنظرتون ماهی ی بار یا ده روز ی بار غیر طبیعی نیست بنظرم شاید جای دیگه نیازشون برطرف میشه

چند وقته ازدواج کردین 

چند سالشه 

2706