2737
2734
عنوان

دبیرستان نمونه دولتی

2326 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من الان نمونه دولتی هستم و با وجود مجازی نمره هام بده مخصوصا زیستم همین الان با وجود جواب نمیدونم چطور نمرم انقد بد شد 🙂 بنظرتون برم مدرسه عادی ؟_ چون اگر حضوری بشه مطمینم اخراج میشم 

امسال افت کردم سه سال راهنمایی هم نمونه بودم معدلم همیشه بیست بود بدون حتی بیست و‌پنج صدم الان بنظرتون برم مدرسه عادی ؟ چون معلمامون خیلی رک هستن جلو بقیه هم میگن شما باید از این مدرسه برید 

نقژه نقطه نقطه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معلما از این غلطا زیاد میکنن، به ما هم میگفتن، عح عح عح تجدید خاطره شد😐😂😂😂

اینو مطمعن باش که اصلا تنها نیستی من با چشمم افراد مثل تو، توی همین موقعیت دیدم مشکل ت رو داشتن مخصصوووصا امسال ک اوضاع خیلی شیر تو شیر بود.

چرا برای حرفای اونا میخای ب کل خودتو بندازی تو باتلاق عزیزم😂❤️اهمیتی هم نده،اعتماد ب نفست پایینه فک کنم...

نظر من ک این بود🤷🏻‍♀️

از صدای گذر آب چنان فهمیدم... تندتر از آب روان، عمر گران می‌گذرد...زندگی را نفسی است،ارزش غم خوردن نیست، آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست❤️✨

درس بخونید خب

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
چطوری نهم پس قبول شدی ؟

خوندم نفر اول هم شدم‌تو ازمونش ، ولی امسال ب شدتتتتت افت مردم رو هر امتحامی بالا میارم و‌خون دماغ میشم از ترس نمره بدم

نقژه نقطه نقطه   
2738
معلما از این غلطا زیاد میکنن، به ما هم میگفتن، عح عح عح تجدید خاطره شد😐😂😂😂 اینو مطمعن باش که اص ...

خیلی بدجنسن معلم ریاضیمون اومده گفت تو‌کلاس امسال اخراجی زیاد داریم خب مجازیه ما چی میفهمیم  

نقژه نقطه نقطه   
خیلی بدجنسن معلم ریاضیمون اومده گفت تو‌کلاس امسال اخراجی زیاد داریم خب مجازیه ما چی میفهمیم   & ...

چقدر چیزه😂

از صدای گذر آب چنان فهمیدم... تندتر از آب روان، عمر گران می‌گذرد...زندگی را نفسی است،ارزش غم خوردن نیست، آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست❤️✨