2737
2734
عنوان

میشه کمکم کنین توروخدا😔

93 بازدید | 9 پست

بچها توی تایپک های قبلیمم گفتم

من یکیو دوست داشتم فامیل بود بعدش رفتم راجبش با دختر خالم(حلما) دردودل کردم

حلما رفته اسکرین گرفته و تهدیدم میکنه که نگه شون میداره و پخش میکنه 

منم شمارشو پاک کردم ولی بلاک نکردم 

دیشب دیدم اون یکی دختر خالم (کتایون) استوری کرده و تولدش رو تبریک گفته 

منم رفتم پی وی کتایون گفتم از طرف من به حلما تبریک بگو.... 

کتایون میگه بهتره خودت بری بگی هرچی بود تموم شده....... 

بنظرتون برم پیام بدم بهش 

آخه سخته از کسی صربه بخوری و بعدش بری بهش پیام بدی 

بگین چیکار منم پیام بدم یانه 

و جواب کتایون رو چی بدم 🤔؟؟؟ 

تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم! یه صلوات برای آرامش دلم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غلط میکنه تهدبد میکنه بگو بره هر کاری دلش میخواد بکنه میتونی بری ازش شکایت پلیس فتا 

حوصله شکایت ندارم 

بنظرت چه کنم 

جواب دختر خالم چی بدم 

تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم! یه صلوات برای آرامش دلم😔
2728
من اگه همچین دختر خاله ای داشتم نگاهشم نمیکردم چه برسع بگم تولدت مبارک 😒

یعنی اصلا جوابش ندم 

چی بگم به دختر خالم که دهنش ببنده 

کتایچن و حلما و همشون رو از ذهنت پاک کن برای کسی که یکبار تهدیدت کرده هم تبریک تولد نفرست که توبه گرگ مرگه اسرارتم همیشه پیش خودت نگهدار درددل معنی نداره

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
کتایچن و حلما و همشون رو از ذهنت پاک کن برای کسی که یکبار تهدیدت کرده هم تبریک تولد نفرست که توبه گر ...

مرسی 

عزیزم میشه بگین جواب اون دختر خاله فصولم چی بدم که خفه شه صداش در نیاد 

2738
مرسی  عزیزم میشه بگین جواب اون دختر خاله فصولم چی بدم که خفه شه صداش در نیاد

هرچی گفت بگو باشه راجع بهش فکر میکنم بعدا ببینم چی میشه 

حرفی هم پشت سرنفر سوم نزن چون شات میگیره براش میفرسته 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
یعنی اصلا جوابش ندم  چی بگم به دختر خالم که دهنش ببنده

به نظرم اولا وقتی یکی تهدیدت کرد نباید از خودت ترس نشون بدی محکم باش بگو برو هر غلطی دلت خاست بکن والا یا میگه یا نمیگه ، اگرم بگه میتونی یه جوری جمعش کنی ... به دختر خالتم نمیخاد چیزی بگی چون شات میفرسته به حلما  ... ادمایی که خودشون با رفتارشون ثابت کردن دشمنت هستن به زور توی زندگیت جا نده این تهدیدای بچگانه مهم نیست شاید تو آینده ضربه بدتری بهت بزنه ... ول کن بره