2733
2734
عنوان

شوهرم كرونا گرفته بيايين 🤦🏼‍♀️

279 بازدید | 41 پست

بچه ها شوهرم كرونا گرفته شب قبلش وضعش حاد بشه ما يتيك پيش هم بوديم كلي بوسش كردم و اينا الان حالش خيلي بده منم سرم درد ميكنه يكمي تهوع دارم بنظرتون منم گرفتم يا اينا از استرس الان هم تو يه خونه هستيم ولي اتاق جداس دوتا بچه دارم ميترسم خداي نكرده اونا هم بگيرين الان خونه مامانم هستن كسي تجربه اين چيزا داره فقط نگران بچه هام هستم

يِــــه چــــزايـ تــــو دِلـــــمه كه نـــيــــاز بـــــه مـــــعجـــــزه دارهـ💔تا بـي نـــــهايــــت يـــه چــــيــزا رو يـــادم نِــــميــــره يـــــه سِــــري افــــراد هـَم اَصـــــــلــا نِمــــي بَـــخشــــم🖤 تنــــهــا اُمـــــيــدم به اونـــه كـــه هيـــــچ حسابي رو بي حساب نميزاره💚ازش ميخام هوامو داشته باشه فقط همينو بس💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم خودتون قرنطینه کنین

بچه هات ببر بزار خونه مطمعن مادر یا پدراتون

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2728

چرا چيزي نميگين

يِــــه چــــزايـ تــــو دِلـــــمه كه نـــيــــاز بـــــه مـــــعجـــــزه دارهـ💔تا بـي نـــــهايــــت يـــه چــــيــزا رو يـــادم نِــــميــــره يـــــه سِــــري افــــراد هـَم اَصـــــــلــا نِمــــي بَـــخشــــم🖤 تنــــهــا اُمـــــيــدم به اونـــه كـــه هيـــــچ حسابي رو بي حساب نميزاره💚ازش ميخام هوامو داشته باشه فقط همينو بس💚
مه عزیزم تو استرس داری ایشالله که چیزیت نمیشه و شوهرتم زود خوب میشه 

مرسي

2738

برو دکتر تست بده اول مطمعن شو بعدااا

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

اره تو هم قطعا میگیری نزدیک بچه ها زیاد نشو مایعات زیاد بخورین به خودتون برسید... من پدرشوهرم اول گرفت هفته بعدش مادرشم چند روز بعدش خواهرشوهرام که مجردن ... الانم برادرشوهرم بعد دوهفته که پدرزنش گرفته بود گرفته . ماسک بزن تو خونه بچه ها ناقلای بی علایمنا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
عزیزم نفرستشون ناقل باشن مادرت هم بگیره

خب پس كجا بزارمشون

سلام عزیزم اصلا نگران نباش و پیش شوهرت بمون شوهر منم گرف از لحظه ای که تستش مثبت شد از خونه در نیومدیم پدر مادر خودمو نزاشتم بیان ولی مادرشوهرم اینا گوش نکردن اومدن گرفتن خودمم زیاد درگیر نشدم در حد یه ضعف بدنی بود با اینکه هر دیقه پیش شوهرم بودم نگران نباش تموم میشه 

2706