2726
عنوان

جاری ام با شوهرم عروسی کرد 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 68 پست
اون خواب ظن هست که چپه!    

مرسی که بجای من اینو گفتی، من هزاربار تاحالا اینو توضیح دادم😫😫

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشب که بره بخوابه چشم بهش توصیه میکنم تو خوابش طلاق بگیره و مهریشو هم بگیره 🤦‍♀️🤦‍♀️😐😂😂

مهریه رو خوب اومدی 👌👌

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728

بچه هاخواب هاحقیقت دارن ن هرخوابی مثل خواب تاقبل ک اذان صبح  بده حقیقت داره خواب روزیابعدازاذان حقیقت نداره همش الکیه پس انقدابجیوگمرانکنید.

کاش میشد.بعضی ازفامیلارو.بردمحضرو.طلاق داد.االخصوص فامیل فضولو😜
نه بابا زنه

نه ایشون درست گفتن،ظن درسته.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بچه هاخواب هاحقیقت دارن ن هرخوابی مثل خواب تاقبل ک اذان صبح  بده حقیقت داره خواب روزیابعدازاذان ...

مممنونم گلم

من همانم که تو غمگین شوی میمیرم 😘😘😘😘

صدقه بنداز عروسی یعنی رفتن آبرو انشالله خیر باشه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

با اجازه استارترعزیز

برای کارم با آقایی تو تلگرام آشنا شدم چند مدته و منو خیلی راهنمایی میکرد چند روز پیش انلاین نبود گفت تنظیمات رو تغییر دادم که برام پیام نیاد و فراموش کرده که برداره و عذرخواهی کرد اما الان چند روزه کلا نه جواب میده نه آنلاین شده

خیلی هم آدم متشخصی بود

حالا نمیدونم بهش پیام بدم بگم اگه نمیخواد همکاری کنه روراست بهم بگه نه اینکه غیر مستقیم بگه

یعنی چی آخه

قبلا هم گفتم بهش که اگه وقت نداشت بگه اما الان چند روزه ازش خبری نیست کلا نمیدونم هست یا نیست

موقعیت خوبی بود برام ولی نمیدونم چی کار کنم میگم زشت نباشه بهش پیام بدم اخه خیلی کمک میکرد 😑🤦‍♀️

ولی اون کاربر رو حرف اشتباه خودشم تأکید داره میگه نه بابا زنه !!!!    

😐

2706