2726
عنوان

جاری ام با شوهرم عروسی کرد 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودت بگو خواب زن چپه

اون خواب ظنه که چپه !!!

ظن به معنی شک‌و گمانه .یعنی خوابی که در طول روز بهش فکر کردی تعبیر نداره

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹
2728
ن بابا سال تا سال نمیبیش شوهرم

آدم می‌خوابه روحش هزار جا میره تعبیر نداره بیخیال سال به سال هم که نمیبینی اونارو پ کلا مهم نی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
نه دیگه منم گفتم تو خوابت طلاق بگیری  مثل خودت

امشب که بره بخوابه چشم بهش توصیه میکنم تو خوابش طلاق بگیره و مهریشو هم بگیره 🤦‍♀️🤦‍♀️😐😂😂

خدایا بابت همه چیزی که دادی و ندادی و پس گرفتی و بهترینشو دادی هزاران بار شکرت ❤️❤️❤️M*Z
یعنی شوهرت عاشق جاریته ولی اون از شوهرت بدش میاد شوهرتم قصد داره از شما جدا شه بعد برادرشوهرت میاد ...

وا این چ حرفیه

من همانم که تو غمگین شوی میمیرم 😘😘😘😘
خداروشکر 

خوابی ک دیدی الکیه خودتوناراحت نکن .ب حرف دیگران هم گوش نده اگ خیالت راحت نیس صدقه بندازمثلایه هزاری یادوهزاری توی خیابون بندازی زودجواب میگیری

کاش میشد.بعضی ازفامیلارو.بردمحضرو.طلاق داد.االخصوص فامیل فضولو😜
2706