2058
2079
عنوان

جاری ام با شوهرم عروسی کرد 😑😑

1268 بازدید | 68 پست

خواب دیده بودم تازه کسی تعبیرش رو میدونه آیا؟؟؟

خیلی خیلی حس بدی گرفتم جلو من بردش حجله 😭🥴😭😭😭

خیلی حس بد و افتضاحی دارم الان😑😑😑😑

من همانم که تو غمگین شوی میمیرم 😘😘😘😘
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

بهشون فکر میکنی چیزی فکرت و درگیر کرده بینشون خواب دیدی 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجایب یا مرتضی علی.... خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین 
2050

منم چن بار خواب دیدم شوهرم ی زن دیگ داره میره باهاش بخوابه😐😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2064

یه خواب بوده حساس نباش 

👈👈برای ،👈👈👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 برای رفع و پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها                  کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید💪💪👊👊✌️✌️👍👍👏👏🙋🙋😎😎.                                                                     جواب و سوال .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...             

یعنی جلو دستم بودی کتک میخوردی از دستما😂

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂
1718