2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خانما با شوهری که محلی بهت نمیده کنارت نمیخوابه غذات و نمیخوره چه جور باید رفتار کرد میخواستم برم خونه بابام گفت خسته ام ازت ولی صبح نگذاشت برم بنظرتون میخواه تنیهم کنه یا خستم کنع خودم برم

2714
خانما با شوهری که محلی بهت نمیده کنارت نمیخوابه غذات و نمیخوره چه جور باید رفتار کرد میخواستم برم خو ...

شماهم وقتی اون میخاد بره خونه باباش بگو خستم بزار حساب کار دستش بیاد اگه قرار به تنبیه شدن باشه بزار اونم تنبیه بشه

شماهم وقتی اون میخاد بره خونه باباش بگو خستم بزار حساب کار دستش بیاد اگه قرار به تنبیه شدن باشه بزار ...

نه عزیاز زندگی کردن با من خسته است گفت نمیخوامت میخواستم جمع کنم برم خونه بابا نگذاشت ولی این ادا ها رو در اورده از خودش

نه عزیاز زندگی کردن با من خسته است گفت نمیخوامت میخواستم جمع کنم برم خونه بابا نگذاشت ولی این ادا ها ...

اخه چرا باید ازت خسته بشه کاری کردی که دوس نداشته یاچی؟؟ 

اخه چرا باید ازت خسته بشه کاری کردی که دوس نداشته یاچی؟؟ 

بخاطر خانوادم میگه من تو رو با اونا میخوام تو رو تنها نمیخواه بخدا کم براش نذاشتم از همه لحاظ پری شب بهش گفتم واگذارت میکنم به خدا بخاطر همین فاز برداشته

2706