2726
عنوان

جادو پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 35 پست
اعتقاد نداشتم  ولی شوهرم اونقدر دوسم داشت  که الان فقط به گریه میندازه میخنده  تاز ...

خدالعنت کنه کسی که عمدا آشیانه کسی رو جهنم میکنه

امیدوارم نتیجه عمل کثیفشون دامن خودشونو بگیره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا از وقتی پیدا کردم 😐 اینشکلی ام  فک کن جادوی سیاه رو با یهودی نباید بکنی  رفتن و ...

خوب نزدیکان خودت یا همسرت بودن دیگه یه درجه غریبه تر  که تو خونه شما به لحافت دسترسی نداره 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2728

با اجازه استارترعزیز

برای کارم با آقایی تو تلگرام آشنا شدم چند مدته و منو خیلی راهنمایی میکرد چند روز پیش انلاین نبود گفت تنظیمات رو تغییر دادم که برام پیام نیاد و فراموش کرده که برداره و عذرخواهی کرد اما الان چند روزه کلا نه جواب میده نه آنلاین شده

خیلی هم آدم متشخصی بود

حالا نمیدونم بهش پیام بدم بگم اگه نمیخواد همکاری کنه روراست بهم بگه نه اینکه غیر مستقیم بگه

یعنی چی آخه

قبلا هم گفتم بهش که اگه وقت نداشت بگه اما الان چند روزه ازش خبری نیست کلا نمیدونم هست یا نیست

موقعیت خوبی بود برام ولی نمیدونم چی کار کنم میگم زشت نباشه بهش پیام بدم اخه خیلی کمک میکرد 😑🤦‍♀️

2706