2726

۴ماه با شوهرم اختلاف داشتیم تا مرز طلاق رفتیم جهازم پس فرستاد قرار بود بیاد برای کارای طلاق که یکدفعه پشیمون شد و اومد رفتیم دوتایی با هم حرف زدیم به اشتباهاتمون پی بردیم هر دو بهم قول دادیم دیگه شب رفتیم خونه مادرشوهرم،اینو بگم که محل زندگیمون یه شهر دیگه ست راه دوریم،شوهرم گفت میخاد بره وسیله برا خونه بگیره و ماموریت هم داره بعد از ۲هفته میاد دنبالم ،خلاصه روز بعد که می خاست بره گفتم منو برسون خونه بابام گفت نه تو بعدا با داداشم برو گفتم برا چی؟گفت من کار دارم گفتم نه میخام خودت منو برسونی خلاصه ول کنش نشدم تا منو خودش رسوند و رفت ،چند روز گذشت اون اصلا بهم زنگ نمی زد همه ش من به اون زنگ میزدم تا یه روز مادر شوهرم به خواهر میگه بیا خونه کارت دارم و خواهرم میره بعد مادرشوهرم کلی از من عیب جویی میکنه و در کنارش کلی دروغ هم راجبم میگه خواهر منم کم نمیاره و کلی از شوهرم عیب و ایراد میگیره بعد من به شوهرم زنگ زدم گفتم مگه همچین چیزی تو زندگی ما بوده؟گفت نه گفتم مامانت اینجوری گفته ،گفت باشه صبر کن زنگ بزنم به مامانم بعد از اون دیگه جواب تلفنم نداد الان چند روزه ،دلم گرفته اون از اینکه بعد از ۴ماه اومد هیچ رفتار محبت آمیزی باهام نداشت اونم از اینکه مادرشوهرم و خواهرم همه چی رو خراب کردن،داشتم خودم برای ساختن زندگی جدید آماده میکردم اما حیف...

بابا دلتنگتم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر زندگیت رو دوست داری اجازه دخالت نه به خواهرت نه به مادرشوهرت نده    خودت و شوهرت  هماهنگ بشید   شوهرتا  با محبت و زبون بکش طرف خودت  اگر بچه داری ک بخاطر بچه  هاتم ک شده ب جدایی فکر نکن  بفکر اصلاح باش

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
اگر زندگیت رو دوست داری اجازه دخالت نه به خواهرت نه به مادرشوهرت نده    خودت و شوهرت  ...

دو تا بچه دارم،دیگه کار از کار گذشته مادرشوهرم و خواهرم همه چی رو خراب کردن از طرفی هم شوهرم انگار دوستم نداره

بابا دلتنگتم....

چقدر ساده ای اگر دوباره با اصرارو واسطه از لج مادرش برگردی تواین زندگی با این مرد دهن بین و بی ثبات  و این دفعه با  بچه سوم برات ساز طلاق کوک کنه

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

تو زندگی زناشویی سعی کن مشکلاتت را ب کسی نگی و خودتون حل کنید چون مشکلات حل میشن ولی شما پیش اون هایی ک از جریانات زندگیتون اگاه بودند اون فرد سابق نمیشید 

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
هدفش چی بوده از اینکار??

خاسته جواب مادرشوهرم بده چون مادرشوهرم خیلی بد حرف زده از اول کارشون اشتباه بود ما خودمون حرفامون زده بودیم اونا این وسط چکاره بودن؟

بابا دلتنگتم....
2706