2726
عنوان

بارداری

59 بازدید | 2 پست

سلام دوستان من ماه شیش بارداری هستم کمرم خیلی درد میکنه رفتم پیش دکتر سنو کرد گفت پشت جفتت لکه خونه استراحت مطلق داد گفت یک ماه دیگه بیا اگه نرفت امپول بتا متازون یا دگزا  بزنیم بعد بچه برداریم  حالا هی شفار میاد بهم میرم دشویی ببخشید یکم اب خون کمرنگ ازم میاد وقتایی هم قطع میشه بجاش اب خالی رقیق رقیق ازم میاد با تکون خوردن 

بنظرتون خطر ناکه یا نه کسی تجربه داشته کمک کنین

نه فقط میدونم بچت ماه دیگه بدنیا بیاد زنده میمونه ولی ناه هشتم خوب نیست اگه قراره بیاد بزار هفت ماهه بیاد

تیکر رسیدن به آرزوم😍خدایا تنها امیدم فقط و فقط تویی آرزوهامو سپردم به تو💚❤🧡💛

از دکتر متخصص زنان بپرسید، تکن روشن و ترشحات آبکی چیز خوبی نیست. اما چیز خیلی وحشتناکی هم نیست. احتمالا دکتر شیاف یا دارویی میده و درست میشه. فقط استراحت رو خیلی جدی بگیرید. منم تو رارداری زیاد مشکل داشتم ولی خدا رو شکر با استراحت و گوش دادن به حرف دکتر الان اوضاعم بهتره

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.