2733
2739

سلام دوستان 

من دخترم ۲۳سالمع و از یکی خوشم میاد.... ی آشنایی با مادرم دارن که فقط دورادور خانواده ما و اونا هم رو میشناسیم و من نمیدونم پسره منو می‌شناسه اصلا یا نه 😂 ولی من فقط عکسشو دیدم😂و از اون خوشم میاد.....البته اسم اشم میدونم و خانواده خوبی هم هستن....

به نظرتون من چی کار کنم؟

از ی طرف اصلا فقط عاشق عکسش شدم و اصلا هیچ برخوردی نداشتم باهاش تا الان 

از یکطرف دیگه واقعا تنهام و چون مجازیع همه چی من که بعد پنج سال دانشگاه قبول شدم هنوز نرفتم دانشگاه.....

و از ی طرف دیگه از اون پسره خوشم میاد و از فکرم نمیره بیرون 

واقعا ممنون میشم اگه تجربیاتتونو بهم بگین و راهنماییم کنید چون از ذهنم نمیره خیلی کارا کردم حدودا الان یک ساله که من از اون خوشم میاد واز ذهنم نمیره 

و اینکه واقعا باید بهش بگم یا نه خودمو بدبخت میکنم اینجوری؟

کلا خانوادمون و خودم آدمی نیستیم که همینجوری برامون راحت باشه بگیم و خودمم چون قبلا همینجوری ب یکی گفتم و اون گفت من از یکی دیگه خوشم میاد و عاقبتی نداشت برام نمی‌خوام اشتباهمو بازم تکرار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگووو

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2731

مرد جماعت بهش بگی دوست دارم فوق العاده بی ارزش می شی براش....اگه ب چشمش اومدی و بهت علاقه پیدا کردو بهت گفت؛ اونوقت بهش بگو...وگرنه بی خیالش شو

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
2738
مرسی ♥️میشه بگین بهم چرا نباید بگم؟

خب اگ بگب حتی اگ ی درصدم شانس داشته باسی از دست میره

مطمعن باش هرچی بی تفاوت تر باشی بیشتر جذب میشه 

فکرتو رها کن بزار خودش بیاد سمتت

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
خب اگ بگب حتی اگ ی درصدم شانس داشته باسی از دست میره مطمعن باش هرچی بی تفاوت تر باشی بیشتر جذب میشه ...

واقعا همینه چون قبلا برام اتفاق افتاده....هر چی بی خیال تر باشی بهتره ....

مرسی از لطفت گل

واقعا همینه چون قبلا برام اتفاق افتاده....هر چی بی خیال تر باشی بهتره .... مرسی از لطفت گل

بله دقیقا پس خیالت راحت

😘