2726

چند روزه حالت تهوع من شروع شده و بالا نمیارن ک سبک شم فقط ظهر چند ساعتی خوبم حالم خیلی بده قرصا هم اثر ندارن از تشنگی دارم میمیرم ولی از اب بدم اومده از خونم بدم میاد چیکار کنم بهتر شم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته بارداری؟

ببین اگه مثلا به آب طعم بدی چجوره برات.

اگه میتونی برو خونه مامانت .یا مادرشوهرت .

برای تهوع قرص اندانسترون خارجی بخور .منم خیلی داغون بود باز این قرص بهتر بود .

زنجبیل برای تهوع خوبه یه مقدار کم بریز داخل چایی بخور .

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2728
منم همین علائمو دارم ینی باردارم 😐😐😐

شاید مال معده چیزی باشه .

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
چند وقته بارداری؟ ببین اگه مثلا به آب طعم بدی چجوره برات. اگه میتونی برو خونه مامانت .یا مادرشوهرت ...

من الان امروز دقیق ۶هفتم کامل شده فردا وارد هفت میشم مادرشوهرم ک فوت شده خدا بیامرز خونه مامانمم دوره شوهرمم میمونه چیکار کنم زندگیم ول میشه کاش قرص نوشان داشتن فک کنم اونو تو اب بندازم بتونم بخورم 

چند وقته بارداری؟ ببین اگه مثلا به آب طعم بدی چجوره برات. اگه میتونی برو خونه مامانت .یا مادرشوهرت ...

آره انداختم الان منم مال هنده نمیدونم دیگه اثرش چطوریه

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
من الان امروز دقیق ۶هفتم کامل شده فردا وارد هفت میشم مادرشوهرم ک فوت شده خدا بیامرز خونه مامانمم دور ...

خودتو سرگرم یه کاری کن یا بگو مامانت بیاد پیشت تنها موندن خودش آدمو مریض میکنه 

2706